Önümüzdeki birkaç ay içinde BTC birikim aşamasına girebilir

0 0

Bitcoin ve toplu kripto piyasası bugün olağanüstü derecede güçlü bir fiyat hareketi görüyor. Bu bazı yatırımcıların ters bir düşüş hareketi görmesine neden oluyor.

Söz konusu durum henüz gerçekleşmedi. Son birkaç saat içinde görülen yoğun yükseliş bunun bir boğa piyasası olduğunu ve dipslerin satın almak için olduğunu doğruladı.

Yatırımcılardan biri varlığın kısa bir süre sonra yıl sonuna doğru uzun bir birikim aşamasına girebileceğini belirtti.

BTC güçlü sinyaller veriyor

Bitcoin mevcut fiyatı 15.620 Dolardan % 5in üzerinde işlem görüyor. Bu dün öğleden sonra varlığın 14.400 Dolarlık son düşük seviyesine kıyasla büyük bir artışa işaret ediyor.

Bu satış bu hafta başlarında 16.000 Dolara yükseldiğinden beri görülen ilk büyük geri çekilme oldu ancak bu düşük seviyelere ulaştıktan sonra iyileşmenin yoğunluğu boğaların tam kontrol altında olduğunu gösteriyor.

Boğalar 16.000 Dolarda başka bir reddedilme ile karşı karşıya kalmadıkça yeni yıllık yükselişlerin yakınlığı da yüksektir.

Yatırımcı: BTC birikim aşamasına girebilir 

Yatırımcılardan biri Twitter aracılığıyla Bitcoinin 2021de daha fazla yukarı yönlü görmesini sağlayan bir birikim aşamasına girebileceğini belirtti.

“BTC / USD aylık: Hala çok iyi görünüyor önümüzdeki 2 ay içinde 2021e doğru giderken birikimi görmek isterim destek 13.800 Dolar seviyesinde tutulursa mega bir yükseliş olacağını düşünüyorum. Ayılar şu an için hala oldukça zayıf görünüyor takip ettiğime göre uzun süre kaldıraç yok.”

Bitcoin haftalık mumunu 16.000 Doların üzerinde kapattığı sürece önümüzdeki haftalarda tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru keskin bir ralli görülmesi bekleniyor. Bu seviyenin altında kalması durumunda ilerleyen birkaç ay süresince konsolide olması muhtemel duruyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku