Haftanın en iyi 5 kripto para birimi

0 7

1. Aave % +58.4

Ethereuma dayanan merkezi olmayan bir kredi platformu olan Aave piyasaya sürülmesinden bu yana olağanüstü bir büyüme gördü. Herkesin ETH ve ERC-20 tokenlerini kredi vermek ve almak için Aaveyi kullanması mümkündür. Yenilikçi bir proje olarak görünen Aave son 7 günde yaklaşık % +58.4 arttı.

2. Yearn.finance % +37

Bu yılın Temmuz ayı ortasında piyasaya sürüldüğünden beri token değeri % 1000den fazla arttı. YIF yatırımcının Defı alanına yatırım yapmasını kolaylaştırmak için çeşitli çözümler sunuyor. Faiz oranı optimizasyonu sigorta ve çok daha fazlasını kapsıyor. Projenin geliştiricisi Andre Cronje son derece aktif olup bir sonraki taslağı hazırlıyor. Bu hafta likidite havuzlarına dayanan kendi stablecoin modelinin bir taslağını yayınladı. Bunun varlığın güçlü performansının göstergesi olması olasıdır. Son 7 gün içinde YFI fiyatı yaklaşık % +37 arttı.

3. Vitae (VITAE) % +36.4 

Bir PıvX forku olan Vitae Token merkezi olmayan yönetim ve gelişmiş işlem gizliliği için bir Masternodes/ Supernodes zinciri kullanıyor. Küresel genişlemeyi artırmayı hedefliyor. Web sitesi Vitaenin sadece bir token olmadığını belirtiyor. Varlık POS (Proof of Stake) Master Node Super Node ve Social Rewards aracılığıyla refah sağlamayı amaçlıyor. Son 7 gün içinde VİTAE fiyatı yaklaşık % +36.4 artış gösterdi.

4. Synthetix Network Token (SNX) % +33.9

Ethereum üzerinde bir türev likidite protokolü olan Synthetix varlıkların ihraç edilmesine ve ticaretine izin veren bir token olarak biliniyor. Harici bir varlığın değerini izleyen bir ERC 20 tokeni olan varlık son 7 gün içinde yaklaşık % +33.9 arttı. Bitfinex tarafından Synthetix Network Tokeninin listelenmesi fiyat artışının ardındaki nedenlerden biri olarak görülüyor.

5. Solana (SOL) +% 314

Tek zincirli delege edilmiş bir Proof of Stake sözleşmesi olan Solana merkezi olmayan veya güvenliği kaybetmeden ölçeklenebilirliktir. Solana son yedi günde yaklaşık % +31.2 kazanç sağladı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku