Önemli Gelişme: Coinbase Bu 3 Altcoin’i Listeliyor!

75

Coinbase, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinden bazılarını alıp satabileceğiniz bir dijital borsadır. Dünyanın en büyük kripto-broker borsalarından biri olan Coinbase tarafından yapılan açıklamada, kullanıcılarına hızlı bir şekilde yeni kripto para birimlerini getireceğini açıkladı. Önde gelen ABD borsası, artık Coinbase Pro’da BarnBridge (BOND), Livepeer (LPT) ve Quant (QNT) kripto para birimlerini desteklediğini söylüyor.

BOND, LPT ve QNT Coinbase platformunda işlem görecek

BOND-USD, LPT-USD ve QNT-USD emir defterlerinde, alım satım işlemlerinin üç aşamada başlaması öngörülüyor: sadece post, sadece limit ve tam alım satım. Coinbase, emir defterleri bu aşamaları kaydederken Twitter’da güncellemeler yayınlanacak. Konuya ilişkin olarak yapılan açıklamada emir defterleri ile ilgili olarak Coinbase tarafından şu bilgilere yer verildi:

Herhangi bir noktada yeni emir defterlerinden biri sağlıklı ve düzenli bir piyasa için değerlendirmemizi karşılamıyorsa, defteri daha uzun bir süre tek bir durumda tutabilir veya İşlem Kurallarımıza göre işlemleri askıya alabiliriz.

Her üç varlık da hacim ve fiyat oynaklığında önemli artışlarla birlikte “Coinbase Etkisi” olarak adlandırılan duruma tanık oluyor. BOND, kullanıcıların DeFi alanındaki verim hassasiyetine ve fiyat oynaklığına karşı korunmalarını sağlayan BarnBridge protokolünün yerel simgesidir. LPT, videoları dönüştürmek ve dağıtmak ve ilk tamamen merkezi olmayan canlı video akış ağı protokolü olan Livepeer ağındaki eşleri teşvik etmek için kullanılan bir Ethereum tokenidir. QNT aynı zamanda bir Ethereum tokenidir. Quant Network’ün genel Blockchain’lerini ve özel ağları birbirine bağlayan Overledger işletim sistemine güç sağlar.

DOT, CHZ, KEEP ve SHIB için alım satım izni verildi

Platform ayrıca, bir haftadan biraz daha uzun bir süre önce Polkadot (DOT), Chiliz (CHZ), Keep Network (KEEP) ve Shiba Inu (SHIB) için alım satıma izin vereceğini duyurdu. Coinbase Pro, resmi bir blog yazısı aracılığıyla tokenlerin eklendiğini duyurdu. Borsa, kullanıcıların artık varlıkları (CHZ, KEEP ve SHIB) alım satım öncesinde hesaplarına aktarabileceklerini kaydetti. Ayrıca Coinbase Pro, yeni eklenen kripto paraların Singapur dışında Coinbase’in desteklediği işlem bölgelerinde de mevcut olacağını belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku