Ünlü Analist 2020 Bitmeden Bu 5 Altcoin de Yükseliş Bekliyor

0 1

Kripto endüstrisi hala geçen haftaki boğa koşusunun coşkusunu yaşıyor ancak bazı işaretler ivmenin hız kaybedeceğini gösteriyor. Bununla birlikte yatırımcılar hala büyüme potansiyeli olan varlıkların peşinde. 2020nin bitmesine bir hafta gibi kısa bir süre kala analistler en iyi altcoin seçimleriyle ilgili fikirlerini ortaya koyuyor.

Chainlink ve Graph

Ünlü kripto analisti ve tüccar Tyler Swope yıl sonuna yaklaşırken en iyi hisse senedi seçimlerinden bazılarını açıkladı. Analist şaşırtıcı olmayan bir şekilde merkezi olmayan finans (DeFi) alanına odaklandı ve yerleşik isimler ile yeni gelenlerin bir karışımını seçti.

Swope analizinde en büyük önceliği Chainlink blockchain oracle ağına güç veren Ethereum tabanlı token LINKe verdi. LINK üzerinden konuşan Swope varlığın hızlı pompalama ve boşaltma dalgalanmalarına eğilimli olduğuna dikkat çekti. Analist bu dalgalanmaların 2018 ve 2019da yaygın olduğunu ve piyasanın Mart ayında benzer bir olay gördüğünü açıkladı.

Coinmarketcapten alınan veriler varlığın 2020 yılı için yıllık en yüksek seviyesinin 16 Ağustosta 19.20 dolar fiyat sabitlemesi olduğunu gösteriyor. LINKin fiyatı 16 Kasımda 16.23 dolardan düştü. O zamandan beri 13 dolar aralığında işlem görüyor. Ancak Swope LINKin 2020 bitmeden önce 20 doları aşacağına inanıyor. Swope’un listesindeki bir sonraki coin Ethereum tabanlı bir indeksleme ve sorgulama protokolü olan ve önemli bir popülarite kazanan Graph.

Analist Graphin Chainlink ile çalıştığına işaret etti. Merkezi olmayan uygulama (dApp) ekosistemi için çok ihtiyaç duyulan bir indeksleme protokolü oluşturacak şekilde ayarlanmış her iki proje ile birlikte çalışabilirlik her ikisine de fayda sağlayacaktır. Graph piyasa değeri sadece üç günde 0dan 750 milyon dolara ulaştı. 

DeFi ve Blockchain Tokenları

Swope’un üçüncü seçeneği Compound Finance’ın en iyi DeFi kredi protokolünün yönetim simgesi olan COMP. Geçen hafta protokol diğer protokollerle birlikte çalışabilirliği artıran yeni bir çapraz zincir platformu olan Compound Chaini duyurdu.

Bileşik Zincirinin önemi hakkında konuşan Swope Bileşikin Ethereumdan (DeFi alanındaki bir başka lider isim olan MakerDAOdan) büyük miktarda DAI token alabilecek konumda olduğunu açıkladı. Daha ölçeklenebilir ve birlikte çalışabilir bir blok zinciri ile Compound Ethereum’un DeFi endüstrisindeki hakimiyetini ele geçirmeye devam edebilir. Akıllı yatırımcılar için iyi bir seçenek.

Dördüncü ve beşinci seçenek olarak Swope Polkadot ekosistemine katılmaya hazır bir varlık olan xDAIyi ve dijital defter çözümleri sağlayıcısı Unibrightı seçti. Polkadotun Ethereum ile olası birlikte çalışabilirliği xDAInin ilerlemesine yardımcı olacak. Unibrighta gelince projenin temel protokol ile olası bir ekip çalışması onun daha fazla benimsenmesini sağlayacaktır.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku