OneCoin skandalı TV dizisi oluyor…

0 1

Kripto paradan ilham alan OneCoin saadet zincirinin ortağı dolandırıcılık ve kara para aklama ile suçlanıyor. Ancak o film yıldızı olma yolunda. 
Hollywood haberleri veren Deadlineın 4 Şubatta bildirdiğine göre ABDli bir yapım şirketi BBC tarafından yayınlanan Ruja Ignatova’nın podcast haklarını satın aldı.

Ignatovanın yükselişini düşüşünü ve ortadan kaybolmasını gösteren 2019 tarihli “Kayıp Kripto Kraliçesi” dört ayda 35 milyon kez indirildi.
New Regency Television podcasti tam teşekküllü bir televizyon dizisine dönüştürecek.

Cointelegraphın bildirdiğine göre Ignatova ve kardeşi Konstantin Ignatov birçok sahtekarlık ve kara para aklama suçlamasıyla karşı karşıya. Ruja Ignatova kaçak ancak kardeşi Konstantin suçlamaları kabul etti. 

KRİPTO PİYASASINDA SAADET ZİNCİRİ ENDİŞELERİ

OneCoin yatırımcılarını yaklaşık 5 milyar dolar dolandırdı.

OneCoin nedeniyle yatırımcılar başka kripto varlıklara da şüpheyle bakıyor. Özellikle yatırımcılara büyük getiriler vaat eden ancak birkaç ay boyunca neredeyse tüm değerini kaybetmiş bir altcoin olan Hex (HEX) ilgi odağında.

Hex yaratıcısı Richard Heart projenin herhangi bir şekilde sahtekarlık olduğu suçlamalarını reddediyor.

Hexin aksine OneCoin asla bir kripto para birimi değildi çünkü yöneticileri değişimin tam kontrolünü elinde tuttu ve piyasa değeri gibi gerekli göstergelerin varlığını kanıtlayamadı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku