Bu ralli daha küçük bir paranın büyük bir ralli görebileceğine işaret ediyor

0 0

2019da ağır satış baskısı görmesine rağmen XRP için yeni yıl şimdiye kadar güzel geçti. 

Bununla birlikte XRPnin son yükselişi rakibi XLMnin önemli ölçüde yükselmek üzere olduğunu gösteren bir işaret olabilir. Bir analist kripto paranın büyük bir yukarı yönlü harekete yönenebileceği sekiz aylık bir birikim aşamasından çıkmakta olduğunu belirtiyor.

XRP RALLİSİ TEHLİKEDE Mİ? TIKLAYIN…

Peki XLM gerçekten XRPden kaydadeğer şekilde daha iyi performans göstermeye ve birikim aşamasından çıkmaya hazır mı?
XLM’nin tarihsel olarak XRPnin fiyat hareketlerini izlediği biliniyor. Bu nedenle XLM’nin yakın dönemde XRPden önemli ölçüde daha iyi performans gösterecek kadar ivme kazanma ihtimali buluyor.

Popüler kripto para birimi analisti CryptoBirb Twitter paylaşımında XLM’nin sekiz aylık bir birikim aşamasından çıkmak üzere olduğuna inandığını söyledi.

Her ne kadar XLM son birkaç hafta boyunca kayda değer kazanımlar elde etmiş olsa da XRP’nin mevcut yükselişi ve bu birikim safhasında devam eden kopuşu göz önüne alındığında uzmanlara göre yakında daha fazla ivmelenmesi muhtemel görünüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku