On yıl sonra en önemli kripto para birimi olacak

0 4

Bitcoin yatırım şirketi Pantera Capitalin kurucusu ve CEOsu Dan Moreheade göre on yıl sonra önem kazanacak olan kripto para birimlerinden biri de XRP olacak.

XRP önemli birkaç kripto para birimi arasında yer alacak

Kripto para birimleri içerisinde bu yıl en kötü performansı göstermesine karşın Pantera Capital CEOsu Dan Morehead XRPnin dijital varlığın büyümesinde önemli oranda katkısı olduğunu söyledi.

Mevcut durum itibariyle toplam XRP arzının yüzde 50sinden fazlasına sahip olan şirket bunu ödeme çözümlerinden birinde kullanıyor.

Morehead Rippleın çok sayıda kod üzerinde çalışan mühendislerin görev aldığı büyük bir firma olduğunu gözlemledi.

Bu mücadele geleneksel para birimlerine karşı

Morehead tek bir kripto para birimine odaklanmak yerine birkaç farklı kripto para birimini desteklemek gerektiğini düşünüyor.

Piyasadaki pek çok kişi ile aynı görüşe sahip değilim. Sadece Bitcoin ve Ethereumdan ibaret bir kripto cenneti yok. Bir portföyde hepsinden biraz olması gerekiyor. 90lı yıllarda Yahoo iyiydi ama otuz önemli şirket daha bulunuyordu. Kripto para birimlerinde de böyle düşünüyorum. On yıl içinde önem arz edecek olan sekiz ya da on kripto projesinden her biri kendi işini yapacak.”

Morehead kripto para birimlerinin birbirlerine karşı bir savaşı olmayıp zayıflayan kağıt para birimlerine karşı bir savaş olduğunu iddia ediyor. Tüm kripto para birimlerinin birbirleriyle savaşmadan gelişmesi için yeterli alan olduğunu söyleyerek devam ediyor.

“Altın sınır ötesi para hareketi havale servet depolama tüm bu şeyler gibi trilyonlarca dolar piyasasıyla rekabet ediyorlar. Bu bir sürü fırsat olduğunu gösteriyor. İnsanlara her zaman hatırlatmak istediğim başka bir şey ise bu XRP ve ETH mücadelesi değil. Arjantin pezosuyla savaşıyoruz bir başka deyişle. Bu kağıt para birimleriyle olan bir mücadele ve kriptoların her birinin ilerlemesi için alan geniş.

Kripto hedge fonu Ripple ve diğer 49 kripto odaklı firmaların yanı sıra Bitcoin (BTC) Ethereum (ETH) Filecoin (FIL) Polkadot (DOT) Ox (ZRX) ve AUGUR (REP) dahil olmak üzere çeşitli kripto para birimlerine yatırım yapan Pantera Capital Moreheadın açıklamalarıyla örnek teşkil ediyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku