OMG Network ün ana şirketi SYNQA, C serisinde 80 milyon dolar topladı

0 1

Layer 2 Ethereum ölçeklendirme çözümü olan OMG Networkün ana şirketi SYNQA kayda değer yatırımcılardan C Serisi finansmanında 80 milyon dolar topladı.

Turun başında Tayland Siam Ticaret Bankasının girişim kolu olan SCB10X ve Japon varlık yöneticisi SPARX Grouptan Mirai Yaratılış Fonu II önderlik etti. Turun katılımcı yatırımcıları arasında Toyota Financial Services Corporation Sumitomo Mitsui Banking Corporation SMBC Venture Capital ve Aioi Nissay Dowa Insurance Corporation yer aldı.

Tayland merkezli yeni SYNQA Asyadaki satıcıların COVID-19 sonrası dünyasında nakitsiz kalmasına yardımcı olmak için ödeme platformu Omiseyi güçlendirmeyi planlıyor.

SYNQAnın kurucusu ve CEOsu Jun Hasegawa “İşletmeler için dijital ödemeleri ve dijital dönüşümü hızlandırmada birçok fırsat görüyorum” dedi. “Bu fon iştiraklerimiz tarafından insanları işletmeleri ve toplumu daha iyi birleştirmek için kaliteli ürün ve hizmetlerin geliştirilmesini hızlandıracak.”

OMG ağı bu ayın başlarında yayına girdi ve  platforma Tetheri (USDT) entegre etti. Entegrasyon usdt ile değer aktarırken işlem onay sürelerinin ve ücretlerinin azaltılmasına neden olduğunu iddia ediyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku