Kurumsal yatırımcılara yönelik yeni bir ticaret platformu olan CrossTower, 6 milyon dolarlık başlangıç desteği sağlıyor

0 0

Mayıs ayında başlatılan CrossTower Bitcoin Ether LiteCoin XRP ve Chainlink dahil olmak üzere dokuz varlığı destekleyen bir kriptodan kripto ticaret platformuna sahip daha büyük yatırımcılara hitap etmeyi amaçlıyor. 

CrossTowerın piyasaya sürülmesi birçok kripto şirketinin kurumsal yatırımcılara yönelik hizmetler eklediği bir zamanda geliyor. Bir basın açıklaması firmanın geleneksel ticaret platformları inşa eden kıdemli ekip üyelerinin deneyiminin bir avantaj olacağını söylüyor.

CrossTower en azından kripto dünyası için yeni bir ücret tarifesine sahiptir. Piyasa yapıcıları likidite katmak için teşvikler ve indirimler kullanan diğer kripto borsalarından farklı olarak CrossTower ticarete katılanlara ödeme yapacak. Daha ucuz ticaretin yeni katılımcıları pazara çekme olasılığı bulunuyor.

Kurucu ortağı ve CEOsu Kapil Rathiye göre mübadele ilk birkaç haftasında “ilk büyük başarı” yaşadı.

Rathi “İlk başarımızı sağlıklı likidite ve özellikle işletmenin perakende olmayan kurumsal tarafında artan sayıda gelen müşteri talebi ile ölçüyoruz” dedi. “Kapıdan çıktıktan sonraki ilk birkaç haftada sipariş defteri yayılımımız ve derinliğimiz çok rekabetçi ve pazar üreticilerimiz bize gerçekten güven gösteriyor.”  açıklamasını yaptı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku