OKEx CEO su Jay Hao’dan önemli açıklama…

0 1

Kripto para birimi dev borsası OKEx iki yeni opsiyon ticaret aracının dahil edildiğini açıkladı. Birincisi ETH / USD seçenekleri 4 Haziranda canlı yayınlandı ve 18 Haziranda EOS / USD seçenekleri izleyecek. Bu iki teklif şimdi 10 milyon doların üzerinde ortalama günlük işlem hacmi kaydeden OKExte zaten popüler olan BTC / USD seçeneklerine katılacak.

ETH / USD opsiyonlarının lansmanıyla birlikte OKEx ETH / USD Options sigorta fonuna 1000 ETH bağışlayarak geri alma riskini en aza indirmek için adımlar attı. Şirketin opsiyon ticareti portföyünün genişlediğini açıklayan OKEx CEOsu Jay Hao “ETH / USD seçeneklerinin lansmanı kullanıcılarımıza farklı ticaret stratejileri uygulama ihtiyaçlarını karşılamak için daha fazla ticaret aracı sağlıyor. OKEx BTC / USD seçeneklerinin başarısına dayanarak kullanıcılara daha iyi bir seçenek ticaret deneyimi sunmaktan eminiz. OKEx ürünlerimizi yenilemeyi asla bırakmayacak ve kullanıcılara tek elden ticaret hizmetleri sunmayacak. Örneğin EOS / USD seçenekleri yakında OKExte açılacaktır. Bizi izlemeye devam edin!” açıklamalarını yaptı.

OKEx kripto endüstrisindeki en iyi opsiyon ticaret platformlarından biri olarak biliniyor. Platformda yatırımcıların çıkarlarını korumak için Mark Price Günlük Uzlaşma ve Kısa Kalifikasyon içeren karmaşık bir risk yönetim sistemi uyguluyor. Black modeli marka fiyatını gerçek zamanlı olarak belirlemek için kullanıyor ve nihai uzlaşma fiyatı opsiyonun süresi dolmadan önce belirli bir süre boyunca dayanak fiyatın zaman ağırlıklı ortalamasıyla oluşturuluyor.

OKExteki tüccarlar artık spot borsalardan riski korumak için ETH / USD opsiyon alım-satımını kullanabilecek çünkü satış opsiyonları satın almalarına ve fiyat düştüğünde bile kar elde etmelerine izin veriyor bu da spot ticarette mümkün olmayan bir durum olarak biliniyor. Herhangi bir zamanda bir varlığın fiyatının düşmesi durumunda spot tüccarlar kayıpları azaltmak için varlıklarını sürdürerek ya da pozisyonlarını kapatarak devam ediyorlar oysa seçenekler bu koşullar altında bile kar elde etme fırsatı sunuyor.

Bay Haonun yorumu herhangi bir gösterge ise geliştirilmekte olan ticaret enstrümanları için daha fazla seçenek bulunuyor ve OKEx önümüzdeki aylarda bunları başlatabilecek. Aksi halde platform kripto endüstrisinde lider bir finansal platform olarak konumunu daha da güçlendirmek için başka bir yeni ürün piyasaya sürmeye karar vermesi olası görünüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku