Bitcoin için ütopik 75 bin dolar tahmini

0 2

Bir analiste göre Bitcoin ( BTC ) bu haftalar içerisinde 75 bin dolara vuracak gibi görünüyor.

7 Haziranda Twittera yeni bir BTC / USD fiyat grafiği yükleyen Cane Island Alternatif Danışmanlar Timothy Peterson 2013 yılında Bitcoine garip bir benzerlik ortaya çıkardı.

Bitcoinin mart ortasındaki 3 bin 600 dolarlık fiyat iyileşmesini takip eden Peterson iyileşmesinin yedi yıl öncesindeki fiyat hareketini neredeyse tam olarak izlediğini belirtti.

Bunun sonucunda taklitçi hamlesini devam ettirebileceğini savundu. BTC 2013te 1.300 dolardan yükseldi ve bugünün fiyatlarında benzer bir yüzde 700 yükseliş ile 75 bin dolarlık bir hedef verecek.

“75 bin dolardan uzak mıyız?”

 Mt. Gox Faktörü

Böyle bir ani bir yükseliş şu an için olası görünmese de Bitcoin’in düşük seviyelerden kurtulma modunda olduğuna dair güçlü işaretler sergiliyor.

Bununla birlikte bugünün Bitcoin pazarını 2013 pazarıyla karşılaştırmak mümkün görünmüyor. Mt. Gox büyük bir fiyat çöküşüne neden olan tek büyük değişim oldu. Birçok iddia Mt. Gox 1.300 dolara koşmaktan kendisi sorumluydu.

Diğer analistler 2020 görünümüne göre çok daha ayık durumda görünüyor. Cointelegraph Markets filbfilbe göre bu yıl 10 bin doların üzerinde büyük bir kırılma hakkında çok az fikir birliği var.

Daha güçlü bir piyasa kapanışı için BTC / USDnin 10 bin 500 dolardan destek bulması gerekecek.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku