OKCoin CEO sundan ilginç 2021 Bitcoin tahmini…

0 0

Bitcoin altının piyasa değerinin yüzde yirmi beşini yakalarsa fiyatı ne olur?

Dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan OKCoinin CEOsu Hong Fang Bitcoinin dijital altın haline geldiğini ve son fiyat artışının 2021 yılına kadar 100.000 dolara kadar devam etmesi için yapılması gereken bir durum olduğunu söylüyor.

Fang bitcoinin altının 9 trilyon dolarlık küresel piyasa değerinin % 25ini bile yakalaması durumunda bu rakamın BTC için 80.000 ila 100.000 ABD Doları arasında bir fiyat aralığı olacağını savunuyor.

Fang “Bitcoin için temel değer önerisi büyük bir değer deposu olmasıdır” dedi ve altınla benzerlikler olduüunu belirtti.

Fang Bitcoinin değerini artıran diğer yönlerinin dayanıklılığı kıtlığı erişilebilirliği bölünebilirliği ve sansüre dirençli olduğunu belirtti.

Fang bitcoinin “dijital altın” olarak kabul edilmesi sürecinin yavaş olduğunu ancak insanlar varlığa güven kazandıkça bunun artacağını söyledi.

“Bitcoin insanlık tarihimizde gördüğümüz ilk yerli internet parası ve fiziksel bir varlığı yok bu yüzden insanların değerini ve benzersizliğini gerçekten takdir etmelerinin uzun zaman aldığını düşünüyorum. “Dedi.

Bitcoin 2017nin zirvelerine yaklaşırken üç yıl önceki fiyat hareketine paralellikler çizildi. Fang özellikle şu anda Bitcoin birincil alıcılarının kim olduğu ile ilgili bazı önemli ayrıntılara dikkat çekti.

“2017de fiyat etiketi büyük ölçüde dünya çapında özellikle Asyada çok sayıda spekülatif alım satım talebini getiren ICO koşusu nedeniyle oldu. Bitcoin gibi bir varlığın arz ve talebini düşündüğünüzde kendisi nakit akışı yaratmaz bu nedenle bu büyük ölçüde bir talep ve arz oyunudur. 2017de arz sabitlenmişti … en fazla 21 milyon ”dedi. “Talep tarafında 2017ye dönersek bu talebin çoğu kararsızdı. Oldukça spekülatif ticaret odaklı. 2020ye hızlı ilerledik orada dinamikleri değiştiren pek çok şey var. “

2017ye kıyasla çok daha fazla kurumsal sermayenin Bitcoine aktığını da sözlerine ekleyen Fang 2021den oldukça umutlu.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku