Ödeme olarak sanal para birimini kabul eden ülkedeki ilk halka arz

Abone Ol
Ödeme olarak sanal para birimini kabul eden ülkedeki ilk halka arz
Emre Boran
 • 29 Ekim 2020
 • Yazar:

  Avustralya'nın kripto dostu sermaye artırma platformu Stax, müşterisi West Coast Aquaculture Group'un (WCA), ödeme olarak sanal para birimini kabul eden ülkenin ilk halka arzını gerçekleştireceğini duyurdu.

  WCA'nın teklifine katılan yatırımcılar, Tether (USDT) veya Avustralya doları kullanarak şirkette hisse senedi satın alabiliyor. USDT, fiyat istikrarı nedeniyle Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) yerine seçildi.

  Cointelegraph'ta yer lan habere göre; Stax CEO'su Kenny Lee, stablecoin'lerin diğer dijital varlıkların dalgalanması olmadan kripto para biriminin faydalarını sunduğunu vurguladı:

  “Bir halka arzda USDT'nin kabulü Avustralya'da dönüştürücü bir hareket ve genel olarak kripto para biriminin benimsenmesi için önemli bir adımdır. Sermaye piyasalarının geleceğinin altını çiziyor. "

  Lee, Stax'ın gelecekte ek stabilcoinler için destek düşündüğünü belirtti.

  WCA, Malezya'nın Langkawi şehrinde büyük bir deniz çiftliği işletiyor ve burada öncelikle Singapur, Hong Kong ve Malezya'daki toptan ve perakende müşterileri için taze orfoz balığı üretiyor. Toplanan sermaye, yeni kuluçkahane ve fidanlık tesislerinin satın alınması da dahil olmak üzere genişlemelerde kullanılacak.

  WCA, her biri 0,50 $ 'dan 10 milyon ila 14 milyon hisse sunuyor ve mevcut toplamın% 8,78 ila% 11,87'sini temsil ediyor. Minimum hedef 5 milyon dolar.

  Artıştan sonra, WCA’nın hisselerinin Sidney Borsasında (SSX) dalgalanma planları 19 Kasım yakınlarında işlem görmeye başlaması bekleniyor.

  SSX CEO'su Michael Go, USDT'yi destekleyen bir sermaye artışını kolaylaştırdığı için Stax'ı alkışladı ve şunları söyledi:

  "Bu, Avustralya pazarında, özellikle büyüyen şirketler için sermaye artırmanın geleceğini belirleyecek ilk ve tarihi bir gelişmedir."

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Stax ile ilgili her şey

  Ödeme olarak sanal para birimini kabul eden ülkedeki ilk halka arz

  Ödeme olarak sanal para birimini kabul eden ülkedeki ilk halka arz

  Avustralya'nın kripto dostu sermaye artırma platformu Stax, müşterisi West Coast Aquaculture Group'un (WCA), ödeme olarak sanal para birimini kabul eden ülkenin ilk halka arzını gerçekleştir...

  • 29 Ekim 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.