O analist yine konuştu… Yıl sonu Bitcoin hedefini açıkladı

0 1

Kripto traderi ve eski JPMorgan analisti Tone Vays küresel ekonomi ve Bitcoin hakkında gelecekteki tahminlerini paylaştı.

ChainTalk tarafından düzenlenen “Ask me” etkinliğine katılan Vays hükümetlerin coronavirüsün neden olduğu büyük hasarı azaltmak için ciddi önlemler alacağını ve milletvekillerinin kayıpları karşılayabileceğini söyledi. Vergilerde ciddi artış olacağını iddia etti. Buna ek olarak özellikle AB ülkelerinin avroyu bırakmak zorunda kalabileceklerini ya da bundan kendilerinin vazgeçme yoluna gidebileceklerini söyleyen Vays ayrıca hükümetlerin geçen sene Avustralya’nın enflasyonla savaşmak için yaptığı gibi para politikalarında çok katı kurallar uygulayabileceğini düşünüyor.

BU YÖNTEMLE MİLYON DOLAR KAR ELDE ETTİLER… TIKLAYIN

Tüm bunların Bitcoini de etkileyeceğini belirten Vays “Bunların hepsi insanları Bitcoine yönlendirecek. Halving’e kısa bir süre kaldı. Madencilerin ödülleri yarıya indirildiğinde satış baskısı çok daha az olacaktır.”

“En kötü günler bitti”

Vays birçok yeni yatırımcının Bitcoini gelecek yıl küresel ekonomi için alternatif ve ilişkisiz bir varlık olarak görmesini bekliyor. Başarılı analist 2020 için olumlu ama aynı zamanda piyasaların Bitcoin fiyatındaki artışı vurabileceği konusunda uyarıyor:

Yıl sonu hedefi 10 bin dolar

“Bence Bitcoinin yaşayabileceği en kötü günler gitti. Ancak bunu borsalar için söyleyemem. 1 yıl sonra insanlar Bitcoini güvenli bir sığınak ve yaşam kalitesini artıracak bir varlık olarak görmeye başlayacaklar. 1-2 ay içinde Bitcoin yaklaşık 8 bin 500 – 9 bin dolara ulaşabilir. Ancak daha sonra belirli bir düşüş olacak. Bu düşüşün 5000 doların altına düşeceğini düşünmüyorum. Dünya ekonomisi kötüleşirse BTCde bir artış beklemezdim. Çünkü insanlar cebindeki son parayı riske atmıyor. 2020nin sonunda Bitcoini 10 bin dolar civarında görüyorum.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku