NFL Oyuncusu Oren Burks : Bitcoin satın alın

0 0

NFL oyuncusu Oren Burks kripto topluluğuna kendisinin bir BTC boğası olduğunu hatırlattı.

Green Bay Packers için defans oyuncusu olan Burksun BTC fiyatı 12.000 Dolara yaklaştıkça yaşadığı heyecan büyümeye devam ediyor. Burks 24.000 Twitter takipçisine attığı tweet ile herkesin Bitcoin alması tavsiyesinde bulundu.

Bitcoin satın al ve daha sonra bunu erkenden sık sık takip et.

NFL oyuncusu “eşler arası elektronik nakit sistemi “ olan Bitcoin ile ilgili gönderdiği tweette 1000 beğeni aldı ve yaklaşık 200 retweet oluşturdu.

Kripto piyasası lideri Civic CEOsu Vinny Lingham geçtiğimiz günlerde Bitcoin fiyatı 12.000 Dolar seviyesini geçtiği takdirde bu noktadan daha yukarı doğru ilerleyeceğini söyledi.

Burks 2019 yılında da Bitcoin boğası Russell Okungun bir başlığını “HODL” şeklinde yanıtladı ve takipçilerine BTC dünyasına adım attığını bildirdi.

Ayrıca Burks kripto para birimi topluluğuyla iletişime geçti. ZenLedger COOsu Dan Hannum Vanderbiltin Güney Carolina tarafından 41-7lik bir skorla yenilgiye uğratıldığına dikkat çekti. Burks ise buna “mücadele” şeklinde basit bir yanıtla karşılık verdi.

Burks ve Okungun yanı sıra NFL oyun kurucusu Matt Barkley de Bitcoin topluluğunda yer aldı. Barkley NFL sözleşmesini Bitcoin olarak almak istedi ancak Morgan Creek Digital’den Anthony Pompliano’ya göre San Francisco 49ers ve Cincinnati Bengals takımları oynamadı. Barkley şimdi Buffalo Bills için oynuyor.

Barkley Ethereumun da hayranı olarak tanınıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku