NEO’da 50 dolar seviyesi kritik

0 28

NEO teknik anlamda önemli bir seviyeyi kırdı. Ve 47.444 dolarlık direncin üzerinde kapandı. Ayılar 20 Şubatta fiyatı 47.444 doların altına çektiğinde boğaları tuzağa düşürmeye çalıştı.

Ancak boğaların başka planları vardı. Düşüşü agresif bir şekilde satın aldılar ve fiyatı psikolojik direncin üzerine çıkardılar. Bu 60.373 $ a ve ardından 64.95 $ a ulaşabilecek yükseliş trendinin bir sonraki ayağını başlatabilir.

Yukarı eğimli hareketli ortalamalar ve aşırı alım bölgesindeki RSI boğaların kontrol altında olduğunu gösteriyor.

Ancak boğalar fiyatı 50 doların üzerinde tutamazsa traderların daha yüksek seviyelerde kar realizasyonu yaptıklarını gösterecek. 20 günlük EMAnın (37.80 $) altında bir kırılma trendde olası bir değişikliğin sinyalini verecektir.

4 saatlik grafik 58.588 dolarlık bir desen hedefi olan yükselen bir üçgenin oluşumunu gösteriyor. Genel olarak fiyat düşer ve kırılma seviyesini yeniden test eder ancak bazen trend güçlü olduğunda fiyat yalnızca yukarı hareketi sürdürmeden önce konsolide olur.

Boğalar şu anda 50 dolarlık desteği savunuyor. Fiyat mevcut seviyeden yükselirse ve 54.191 $ ın üzerine çıkarsa yükseliş devam edebilir.

Bu olumlu görüş parite mevcut seviyeden düşerse ve üçgenin altına düşerse geçersiz hale gelecektir. Böyle bir hareket 36.30 $ a düşebilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku