ATOM’da boğalar hala etkin durumda

0 21

Cosmos (ATOM) şu anda güçlü bir yükseliş trendinde. Ancak düzeltme hareketini gerçekleştiriyor. Geri çekilme beş günlükken ayılar fiyatı henüz 19.007 $ dan% 38.2 Fibonacci geri çekilme seviyesine çekemedi. Bu daha düşük seviyelerde satıcı eksikliğini gösterir.

Yüzeysel bir düzeltme genellikle bir güç işaretidir ve 26.55 $ lık genel direncin yeniden test edilme olasılığını artırır. Yükselen hareketli ortalamalar ve pozitif bölgedeki RSI boğaların üstünlüğe sahip olduğunu gösteriyor.

Boğalar fiyatı 2655 doların üzerine çıkarabilirse yükseliş trendinin bir sonraki ayağı başlayabilir. ATOM / USD çifti daha sonra 32.173 dolara yükselebilir. Boğalar bu seviyeyi fethedebilirse yukarı hareket 40 dolara kadar uzayabilir.

Aksine parite düşmeye devam ederse 20 günlük EMAya (18.19 $) bir düşüş mümkündür. Bu destekten güçlü bir sıçrama yükseliş trendini sağlam tutabilir ancak altındaki bir kırılma 14.347 $ dan% 61.8 geri çekilme seviyesinde daha derin bir düzeltme önerecektir.

4 saatlik grafik şu anda azalan bir kanalın içinde düzeliyor. Hareketli ortalamalar düşüş eğiliminin eşiğinde ve RSI negatif bölgede bu da ayılara küçük bir avantaja işaret ediyor.

Ancak fiyat azalan kanalın destek hattından yükselirse daha düşük seviyelerde birikimi gösterecektir. Hareketli ortalamaların üzerindeki bir kırılmada kanalın direnç çizgisine bir hareket mümkündür.

Kanalın üzerinde bir kırılma ve kapanış 2655 dolarlık bir yeniden testle sonuçlanabilir. Öte yandan kanalın altında bir kırılma hissiyatı zayıflatabilir. Parite daha sonra 16.677 $ dan% 50 geri çekilme seviyesine gerileyebilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku