Neo dan 100 milyon dolarlık hamle…

0 6

Neo Ekosistem ve Hazine Görevlisi John Wang kripto para piyasasında önde gelen projelerden biri olan Neonun hamlelerinden bahsetti.

Bibox Türkiye ile yapılan soru-cevap etkinliğinde yapılan açıklamalarda ekosistem ve geliştirici odaklı Neo hedefinin olduğunu vurguladı.

EĞİLİM DEĞİŞİYOR… TIKLAYIN

Wang ekosistem dahilinde projeler geliştirmek ve bu projelerde tamamen profesyonel olmak için yazılım ekip ve pazarlama gibi ihtiyaçlara 100 milyon dolarlık kaynak ayrıldığını belirtti. Neo yöneticisi bu fonların önümüzdeki iki yıl boyunca dikkatli bir şekilde harcanacağının altını çizdi. Wang hedeflerinin fonu sona erdirmemek olduğunu bile belirtti.

NeoFS geldi NeoVM blockchainden ayrıldı

Öte yandan Wang yakında Neo üzerine kurulu olan merkezi olmayan bir veri depolama sistemi olan NeoFSyi kullanmaya başlayacaklarını açıkladı.

Bilindiği gibi Ethereumdaki Sanal Makine (VM) sistemi Neoda da mevcuttur. Buna ek olarak Neo akıllı sözleşmelerin blok zinciri verilerine ihtiyaç duymadan Neo 3.0 ile konuşabilmesi ve daha rahat çalışabilmesi için VMyi blok zincirinden tamamen ayırmayı hedefliyor. Bu nedenle akıllı bir sözleşme oluşturmak oldukça ucuz olacaktır ve bu geliştiriciler için önemlidir.

Dağıtılmış oyun uygulamalarında günde 10 bin işlem

Neonun blok zincirinde birçok projenin gerçekleştiğini belirten Wang oyun uygulamalarında günde 10 işlem olduğunu ve merkezi olmayan borsa Switcheo ve Nashin oyun olarak rezerve edilebileceğini ve Neo ile otel ve uçakların rezerve edilebileceğini söyledi. Land NeoFish 0xWarrior ve diğer birçok uygulama.

“Geleneksel şirketler ve hükümetle çalışıyoruz”

Son olarak Wang Neonun ilgilenen kişilerin iş ortaklarını web sitelerinde görebileceğini belirtti. Bu ortakların geleneksel aile şirketlerini ve hükümeti içerdiğini de sözlerine ekledi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku