Kazandıran Tüyolar: Ayı Piyasasında Nasıl Kripto Para Yatırımı Yapılır?

29

Kripto para endüstrisi, pandeminin başlangıcından günümüze kadar en hızlı büyüyen endüstrilerden biri olduğunu kanıtladı. Her gün bir borsada veya sanal bir cüzdanda hesap açarak kripto para birimlerine yatırım yapmaya karar veren daha fazla insan var. Ve yeni fikirleriyle kripto piyasasına yatırım yapan girişimcilerin sayısı da her geçen gün artıyor. Dünya nüfusunun yüzde 10’unun, yaklaşık bir milyar insanın küresel olarak kripto para birimlerine yatırım yaptığı tahmin ediliyor. Peki ayı piyasalarında nasıl yatırım yapılır? Kriptoarena.com olarak bu makalemizde, ayı piyasasın nasıl yatırım yapılması gerektiğini inceleyeceğiz.

İşte ayı piyasasında nasıl kripto para yatırımı yapılacağı ile ilgili uzman görüşleri

Şu anda kendimizi uluslararası düzeyde ekonomik bir belirsizlik anında buluyoruz. Bu, çeşitli jeopolitik çatışmaların, savaşların, enerji krizlerinin, enflasyonun ve şimdi birçok ülkede baş gösteren bir durgunluğun sonucudur. Son zamanlarda, geleneksel ekonomik piyasalarda fiyatlarda önemli bir düşüş yaşandı. Bu kripto piyasasına da yansıdı. Piyasa tüketicileri tarafından en sık sorulan sorular, kripto kışında nasıl yatırım yapılabilir?  Paxful Küresel Toplum ve Eğitim Lideri Renata Rodrigues konu ile ilgili şunları söyledi:

Stresli bir ekonomik dönemden geçiyoruz. Ancak bu aynı zamanda ekosistemdeki şirketler için kısa vadeli odaktan uzaklaşmak ve ekosistemi insanları daha yüksek finansal riske sokan projelerden temizlemek için bir fırsat. Bitcoin kendisini güçlü bir alternatif finansal seçenek olarak kanıtladı ve biz de onun faydasına bağlıyız.

kripto para

Phemex İç İletişim Direktörü Nicolas Tang ise şunları belirtti:

Düşüş koşullarında yatırım yapmak için en iyi altcoin’ler, köklü ve zamanın testinden geçmiş olanlardır. Ethereum, elbette, statüsünü sağlamlaştıran ve belki de bir altcoin tanımının ötesine geçen bir proje örneğidir. Daha yeni bir madeni para seçiyorsanız, gerekli tüm durum tespiti ve araştırmayı yaptığınızdan emin olun. Gelecek vaat eden projeler, uzun vadeli vizyona sahip özel ve yetenekli ekiplere sahiptir. Kendinize yalnızca bir projenin faydası olup olmadığını veya bir sorunu çözüp çözmediğini değil, bundan beş, hatta on yıl sonra da çözmeye devam edip etmeyeceğini sorun. Uçup giden trendlere veya gösterişli pazarlamaya kapılmayın.

Kripto kışına yatırım yapmak…

Latam Amber Group’tan Genel Müdür Nicolle Pabello’da yatırım konusunda tavsiye veren uzmanlardan biriydi. Pabello görüşlerini şu şekilde aktardı:

Bitcoin ve Ethereum gibi yeterli piyasa doğrulamasını gördüğümüz ana olanlara odaklanın. Amber’de uzun vadeli inşa etmeye inanıyoruz. Müşterilerimizin sektördeki doğal dalgalanmayı anlamaları bizim için çok önemli. Ve fiyatın büyük ölçüde düştüğü şu anki gibi piyasa döngülerine hazırlanmak için.

kripto para
Uzmanlar, anahtarın Bitcoin ve Ethereum gibi en konsolide projelere yatırım yapmanın önemini kabul ediyor.  Kripto kışı kripto pazarını güçlü bir şekilde etkiledi. Ortalama yatırımcıya herhangi bir piyasa düşüşüne karşı bağışıklık kazandıran altın bir kural veya sihirli bir çözüm yoktur. Ancak, yatırım yapmadan önce bu adımları düşünün.

  • Satın alacağım kripto türünü analiz edin
  • Projenin Teknik İncelemesini inceleyin.
  • Kripto para birimini destekleyen projenin arkasında kimin olduğunu araştırın.
  • Kripto para biriminin piyasa değerini analiz edin.
  • Son birkaç aya ait grafikleri ve fiyat değişimlerini okuyun.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak beincrypto
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku