Morgan Stanley Müşterileri İçin Bitcoin (BTC) Fonlarına Erişim Sağlayan İlk ABD Bankası Oldu

0 37

Morgan Stanley, akredite varlık yönetimi müşterilerine Bitcoin (BTC) ile ilgili fonlara erişim sunmaya başlayacağı konusunda bilgilendirme geçti.

Wall Street’te Bitcoin’in benimsenmesinin artmasının son göstergesi, 16.000 danışanı ve 2.3 trilyon dolarlık varlığı yöneten Morgan Stanley’den geldi. Üst düzey bir yetkili tarafından yapılan açıklamaya göre, firma müşterilerine NYDIG ve Galaxy Digital tarafından işletilen fonlara erişim imkanı sunulacak.

Morgan Stanley tarafından yayınlanan bir raporda Bitcoin, gelişmekte olan ve yatırım yapılabilir varlık sınıfı olarak tanımlandı. Bu rapor, özellikle yatırımcıların doğrudan ilgisini çekti.

“Risk yönetimine hazır olan nitelikli yatırımcılar için, halka açık ürünlerle başlamayı öneriyoruz. Tercihen çok varlıklı ürünler ve potansiyel olarak büyüme fırsatları göz önüne alınarak, blockchain ekosisteminde bir risk sermayesi yatırımı yapmanızı öneriyoruz” .

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku