Milenyum nesli Bitcoin’i kurtarabilir mi?

0 0

Piyasa hareketliliği tarafından tanımlanan bir dönemde Bitcoin hiçbir yere gitmedi. Kripto analistleri sıkılmış milenyum neslinin işleri değiştirebileceğine dair bahis oynuyorlar.

En büyük dijital varlık son iki ay boyunca 8.500 ila 10.000 dolar arasında dar bir bantta işlem gördü bu yıl önemli bir hareket olmadan en uzağa gitti. Ayrıca fiyat hareketinin büyüklüğünü ve sürekliliğini ölçen 14 günlük Göreceli Güç Endeksi (RSI) sessiz aralığının altını çizen nötr bir nokta olan 485tir.

Miller Tabak + Co.nun baş pazar stratejisti Matt Maley “Trend çizgisinin üzerine çıkarsa güzel bir ivme kazanacak” dedi.

Maley Robinhood gibi platformları kullanan nispeten genç perakende tüccarlardan gelen talebi görüyor; Maleye göre profesyonel yatırımcılar bazı gençlerin kibirine ve tehlike işaretlerini görmezden gelmeye istekli olsa da Bitcoin 2020nin en yüksek seviyesi olan 10.400 $ ı aşarsa binlerce küçük oyuncu çılgınlık yaratabilir.

Bu gençler şu anda başka bir sanal alanda oynuyorlar ancak gözlerini diğer tüm sanal alanlarda tutuyorlar çünkü Bitcoin gibi bir şeyin onlara çok hızlı bir şekilde büyük bir kazanç sağlayabileceğini biliyorlar ”dedi Maley. Eğer yıl için yeni bir zirveye ulaşırsa “buna olan ilgi hemen artacaktır ve tüm o momentum oyuncuları“ içerideyim ”diyecektir.”

Bitcoin Haziran 2019dan bu yana en iyi çeyreğinden çıktı. Litecoin ve Bitcoin Cash dahil akran paralar da ilerledi. Bitcoin bu yıl yaklaşık% 30 kazanmıştır.

QVR Advisorsın yönetici ortağı Benn Eifert örneğin iflas eden şirketlerin hisselerine yığılan Robinhood türleri ile 2017de kripto paraya katılanlar arasında çok fazla çakışma gördüğünü söylüyor.

Einfert: Bu tıpkı “Sosyal medya benzeri bir dinamik” dedi. “Birisi hareket eden bir hisse senedin’ işaret ediyor ve bazı grafikler yayınlıyor bir fenomen genç şöyle diyor:” Tamam satın alıyoruz çağrıları alıyoruz “ve sonra birçok kişi içeri giriyor.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku