MİKE NOVOGRATZ: KRİPTO PİYASALARI GELECEK YIL TERSİNE DÖNECEK

0 0

Eski Goldman Sachs ortağı ve Galaxy Digitalin kurucusu Mike Novogratz  Financial Times tarafından yayınlanan bir röportajda kripto-para biriminin “gelecek sene” tersine döneceğini beklediğini söyledi.

Görüşmede Novogratz Galaxy Digital için “bu yıl zor geçti” dedi. Galaxy Digital“Kriptonun Goldman Sachsı” haline geleceğini ümit eden bir şirket. Financial Times’a göre Novogratz gelecek yılın ilk çeyreğinde finansal kurumların kripto para fonlarına yatırımdan kripto paralara yatırım yapma aşamasına geçeceğini tahmin ediyor. Novogratz ayrıca fiyatların hareketlenmesiyle birlikte kripto para piyasasının gidişatının gelecek yıl tersine döneceğini düşünüyor.

Financial Times ayrıca finansal teknoloji danışmanlık firması Post Oak Labs’ın kurucusu Tim Swanson’ın “Novogratz üzerinde hiçbir etkisinin olmadığı bir şeyi tahmin etmeye çalışıyor sözünede yer verdi. Swanson birçok şirketin şu anda Galaxy Digitalin şu ana kadar başarıya ulaşmadığı bir şeyi yapmaya çalıştıklarını ve 4 yıl önceye hoşgeldiniz diye ekledi.

Makalede ayrıca anonim bir Blockchain şirketinin kurucusunun kriptodaki en büyük eksiğin güvenilir ticaret bankacılığı olduğuyla ilgili sözleri de alıntılanıyor. Bu anonim kurucu Galaxy Digital’in bu avantajdan faydalanacak ilk şirket olacağını söylüyor. FTye göre Novogratz geleneksel finans alanında önemli isimlerin başını çektiği kripto-para birliği olaylarına işaret ettikten sonra “şüpheye kapılmanın kolay olduğunu ancak bir şeyler olduğunu” söylüyor. Özellikle Novogratz New York Menkul Kıymetler Borsası (NYSE) operatörü tarafından yaratılan dijital varlık platformu ve yakın zamanda büyük yatırım firması Fidelity tarafından duyurulan kurumsal yatırımcılar için dijital varlık yönetimi hizmetleri olan yaklaşan Bakktı gösterdi.

Bu hafta küresel kripto ödeme işlemcisi BitPayin Genel Ticari Sorumlusu (COO) geleneksel finansal sektörden yapılan bu iki hamlede kriptonun bir sonraki büyük fiyat hareketine neden olacağını belirtti. COO Sonny Singh Bitcoinin (BTC) 2019un sonunda 15.000 dolara 20.000 dolara vuracağını söyledi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku