Merkezi olmayan depolama ağındaki madenciler 4 milyon token ödülü için yarışıyor

0 2

Blockchain tabanlı merkezi olmayan bir depolama projesi olan Filecoin Mainnet lansmanından önce ağı test etmek için testnet Space Racei resmen başlatıyor.

Raporda önümüzdeki üç hafta boyunca küresel madencileri ağa mümkün olduğunca fazla depolama alanı sağlamak için dört milyona kadar Filecoin ödülü için yarışmaya teşvik ediyor. Yarışma 24 Ağustosta saat 22.00 UTCDE başlıyor.

Dünyanın en iyi 100 madencisi ve her kıtadan en iyi 50 madenci rekabet sırasında ne kadar depolama alanı elde ettiğine bağlı olarak Mainnet madenciliği çabalarını hızlı bir şekilde başlatmak için kazanılan Filecoin ödüllerini kullanacak. Ayrıca insanlar ilerlemelerini testnetin ana web sitesinde de izleyebilecek.

Depolama kapasite yarışmasına ek olarak en büyük 20 blok ödülü kazananı ne kadar blok ödülü kazandıklarına bağlı olarak orantılı bir şekilde 100.000 FİL daha fazla ödül paylaşacak. Filecoin geçen ay altı kıtadan 240dan fazla madencinin yarışmaya katılmaya hazırlandığını söyledi.

IPFS proje lideri Molly Mackinlay “Filecoin sağlam ve tutkulu topluluğu olmadan hiçbir şey olmazdı” yorumunda bulundu.

Filecoinin projesi 2017de ilk coin teklifi sırasında 257 milyon dolar topladı ve o zamandan beri büyümeye devam ediyor.
 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku