Merkezi olmayan depolama ağındaki madenciler 4 milyon token ödülü için yarışıyor

Abone Ol
Merkezi olmayan depolama ağındaki madenciler 4 milyon token ödülü için yarışıyor
Gökçe Hürata
 • 23 Ağustos 2020
 • Yazar:

  Blockchain tabanlı merkezi olmayan bir depolama projesi olan Filecoin, Mainnet lansmanından önce ağı test etmek için testnet Space Race'i resmen başlatıyor.

  Raporda, önümüzdeki üç hafta boyunca küresel madencileri, ağa mümkün olduğunca fazla depolama alanı sağlamak için dört milyona kadar Filecoin ödülü için yarışmaya teşvik ediyor. Yarışma 24 Ağustos'ta saat 22.00 UTC'DE başlıyor.

  Dünyanın en iyi 100 madencisi ve her kıtadan en iyi 50 madenci, rekabet sırasında ne kadar depolama alanı elde ettiğine bağlı olarak Mainnet madenciliği çabalarını hızlı bir şekilde başlatmak için kazanılan Filecoin ödüllerini kullanacak. Ayrıca, insanlar ilerlemelerini testnet'in ana web sitesinde de izleyebilecek.

  Depolama kapasite yarışmasına ek olarak, en büyük 20 blok ödülü kazananı, ne kadar blok ödülü kazandıklarına bağlı olarak, orantılı bir şekilde 100.000 FİL daha fazla ödül paylaşacak. Filecoin, geçen ay, altı kıtadan 240'dan fazla madencinin yarışmaya katılmaya hazırlandığını söyledi.

  IPFS proje lideri Molly Mackinlay, "Filecoin sağlam ve tutkulu topluluğu olmadan hiçbir şey olmazdı” yorumunda bulundu.

  Filecoin'in projesi, 2017'de ilk coin teklifi sırasında, 257 milyon dolar topladı ve o zamandan beri büyümeye devam ediyor.
   

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Filecoin ile ilgili her şey

  Merkezi olmayan depolama ağındaki madenciler 4 milyon token ödülü için yarışıyor

  Merkezi olmayan depolama ağındaki madenciler 4 milyon token ödülü için yarışıyor

  Blockchain tabanlı merkezi olmayan bir depolama projesi olan Filecoin, Mainnet lansmanından önce ağı test etmek için testnet Space Race'i resmen başlatıyor. Raporda, önümüzdeki üç haft...

  • 23 Ağustos 2020
  Filecoin Mainnet Lansmanı

  Filecoin Mainnet Lansmanı

  Birkaç gün önce testnet yarışmasının ayrıntılarını yayınladıktan sonra, Filecoin iş geliştirme personeli Angie Maguire, projenin ana ağının bu yaz için hızda olduğunu söyledi. ...

  • 14 Haziran 2020
  Coinbase bu 17 altcoini listeliyor

  Coinbase bu 17 altcoini listeliyor

  Coinbase, Perşembe günkü bir blog yazısında 17 altcoin’i listeleyeceğini açıkladı. Bu 17 altcoin arasında Avalanche, Celo, Chia, Coda, Dfinity, Filecoin, Handshake, Kadena, Mobilecoin, ...

  • 11 Kasım 2019
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.