Mayıs Ayında Yeni Gelişmelerle Dikkat Çeken 5 Altcoin!

0 197

Bitcoin (BTC) yatırımcılarını hayal kırıklığına uğratmışken ve kripto para piyasasındaki birçok analist altcoin sezonunun başlayacağının sinyallerini verirken, 2021 yılı Mayıs ayı içinde önemli gelişmelere sahne olabilecek altcoin projeleri ve olası fiyat hareketleri de önem kazanıyor. Bu makale’de Mayıs ayında yeni gelişmelere sahne olacak 5 altcoin’in analizi yapıldı.

Çin Ethereum’u Olarak Anılan Altcoin: NEO

Mevcut Fiyat : 92,20 dolar

Piyasa Değeri: 6,503 milyar dolar

Piyasa Değeri Sıralaması: #25

“Anstshares” adıyla 2014 yılında hayata geçen NEO üç yıl sonra yeniden markalaşma sürecine girdi. Sürekli geliştirilen altcoin, “Çin Ethereum”u olarak da biliniyor.

RC2 test ağının mayıs ayının ortasında, yeni ana ağın ise temmuz ayında faaliyete geçmesi bekleniyor. RC2 test ağı ana ağdan önce gelecek olan son test ağı olacak.

Ana ağ yeni birçok özelliğe de ev sahipliği yapacak. Oracle ile inşa etme, zincir-üstü yönetişim ve dağıtık nesne depolama sistemi ise bu özelliklerden öne çıkanlar arasında bulunuyor.

NEO 23 Nisan’da yükselişe geçti ve kısa süre sonra alçalan bir direnç çizgisinden çıkış gerçekleştirdi. Fakat 0,382 fib. düzeltme seviyesinde henüz tutunabilmiş değil.

REN’de Ana Ağ Güncellemesi

Mevcut Fiyat: 0,888 dolar

Piyasa Değeri: 886 milyon dolar

Piyasa Değeri Sıralaması: #101

REN farklı blok zinciri platformlarına likidite temin etme amacı taşıyor. RenVM ana ağında faaliyet göstermeye yarayan kendi token’ı de yine REN adıyla anılıyor.

Yeni ana ağ güncellemesi 3-9 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek.

REN 22 Şubat’tan bu yanan alçalan bir paralel kanal içinde hareket ediyor. Alçalan paralel kanal formasyonları ise düzeltici nitelikteki fiyat hareketleri olarak biliniyor.

ANT Ekibi Toplulukla Buluşuyor

Mevcut Fiyat: 10,13 dolar

Piyasa Değeri: 401 milyon dolar

Piyasa Değeri Sıralaması: #146

Aragon dApp ve merkezsiz otonom organizasyonlar (DAO) oluşturulmasına odaklanan bir platform olarak piyasada boy gösteriyor ve ANT isimli kendi token’ıyla de faaliyet gösteriyor.

Aragon projesi toplulukla 5 Mayıs’ta temasa geçecek ve şu konuları tartışacak:

-Aragon voice – yeni bir token’a dayalı oylama platformu.

-Vocdoni – yönetişim platformu.

ANT 23 Nisan tarihinde sıçrama gerçekleştirdikten sonra yükselişe geçti. Alçalan direnç çizgisinde çıkış gerçekleştiren altcoin henüz 10,30 dolardaki direnç bölgesinde tutunabilmiş değil.

VGX Stake İşlemlerini Başlatıyor

Mevcut Fiyat: 4,232 dolar

Piyasa Değeri: 940 milyon dolar

Piyasa Değeri Sıralaması: #99

Voyager hem kurumsal hem de bireysel yatırımcılara hizmet sunan bir kripto para aracı kuruluşu olarak biliniyor. Platformun kendi token’ı VGX ise aynı zamanda kullanıcıları ödüllendirmek için de görev yapıyor.

Öte yandan VGX sahipleri, 1 Mayıs itibarıyla kripto paralarını yıllık %7’lik bir ödül oranıyla stake işlemine tabi tutabilecekler.

VGX 24 Şubat’tan bu yana alçalan bir direnç çizgisini takip ederek değer kaybediyor.

BLES İlk Satış Platformunu Faaliyete Geçirecek

Mevcut Fiyat: 1,45 dolar

Piyasa Değeri: Bilinmiyor

Piyasa Değeri Sıralaması: #2708 (veriler Coinmarketcap’ten alınmıştır)

Blind Boxes oyunlaştırılmış bir kürasyon platformu olarak faaliyet gösteriyor. Ayrıca NFTler için de bir ilk satış platformu olan Blind Boxes’ın kendi token’ı BLES ise 100 milyonluk bir toplam arz ile yaratılmış bulunuyor.

1 Mayıs’ta Blind Boxes’ın ilk satış platformu hayata geçecek ve NFT projelerinin fon toplamasına aracılık edecek. Projeler, ERC-20 tokenlarını bu platformda satabilecekler.

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku