Max Keiser: Bitcoin (BTC) 2021’de 220.000 Dolara Ulaşacak!

0 63

Ünlü film yapımcısı ve Bitcoin (BTC) destekçisi Max Keiser, fiat para birimlerinde yaşanan çöküşün devam etmesi halinde 2021 yılının sonlarına doğru Bitcoin’in 220.000 dolara ulaşacağını inandığını belirtti.

Twitter üzerinden açıklama yapan Max Keiser, atmış olduğu tweet ile dünya genelinde artarak devam eden enflasyona dikkat çekti ve böyle gitmesi durumunda Bitcoin için 2021 sonu hedef 220.000 dolar açıklamasında bulundu.

Geçtiğimiz günlerde ABD Senatosu, toplamda 1.9 trilyon dolar değerinde teşvik paketini onayladı. Bu pakete göre yıllık geliri 75 bin dolar altında olan ABD vatandaşları 1.400 dolar nakdi yardım alacak.

Birçok uzman ise teşvik paketinin gereksiz büyük olduğuna dikkat çekerek, bu durumun doların değer kaybetmesine, enflasyonun artmasına neden olacağını aynı zamanda pek çok kişinin bu yardım ile BTC satın alacağını belirtiyor.

Geçtiğimiz Cumartesi 61.683 dolar seviyesine yükselerek yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesi belirleyen Bitcoin, bugün güne düşüş ile başladı ve yazım itibari ile 55.051 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku