MARKETTEKİ BÜYÜK KRİPTO PARALAR DEĞER KAZANMIŞ DURUMDA

0 0

İlk 20 sıradaki kripto paraların hemen hemen hepsi yeşil renkte olup Bitcoin 3200 doların üzerinde seyrediyor.

Haftalık grafikteşu anki fiyatlar 15 Aralıkta kaydedilen en düşük puandan biraz daha yüksek. Piyasa değeri en büyük ikinci kripto para birimi olan Ripple (XRP) son 24 saat içinde yüzde 2nin üzerinde bir paya sahip oldu. Güne 0.283 $ dan başlayan ve şu sıralar 0.290 $ civarında işlem görüyor. Haftalık grafikte şu anki fiyat son yedi günde kaydedilen en düşük seviyesinden az da olsa yüksek. Dahası bugünkü değer XRPnin haftaya başladığı 0.311 $ fiyatından önemli ölçüde düşük.

Ethereum (ETH) piyasadaki en büyük üçüncü kripto para birimini ve son 24 saatte yüzde 4ten biraz daha az değer kazandı. Basın zamanında ETH güne 87 $ a başlayıp gün içinde ılımlı kazançlar bildirdikten sonra yazım sırasında 83 dolarda işlem görmekte. Haftalık grafikte şu anki fiyat 83 $ ın en düşük noktasından daha yüksektir. Ancak yine de ETHin haftayı başlattığı fiyat olan 95 $ dan daha düşük.

İlk 20 kripto para birimi arasında bazıları daha kayda değer bir büyüme yaşamış durumda. Bitcoin SV (BSV) yüzde 16nın biraz altında Litecoin (LTC) ise yaklaşık yüzde 11 oranında değer kazandı. Dash (DASH) yaklaşık yüzde 5lik bir fiyat artışı kaydederken EOS (EOS) ta bu durum yaklaşık % 6civarında.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku