Mark Yusko dan Bitcoin tavsiyesi: Satın al

0 1

Mark Yusko yatırımcıların BTC 8 bin dolar seviyesinin altına düştükten sonra Bitcoin’in günlük fiyat hareketleriyle dikkatini dağıtmaması gerektiğine inanıyor

Morgan Creek Capital CEOsu Mark Yusko CNBC’den Melissa Leenin yüzde 15lik Bitcoin fiyat düşüşüne yönelik sorusuna çok kısa bir cevap veriyor: “ sadece al”. 

Mark Yusko Bitcoini teknoloji devi Amazon ile karşılaştırıyor.

Yuskoya göre Bitcoin fiyatı 5.000 ABD Dolarına düşse bile yine de harika bir alım fırsatı olacak. Riskten korunma fonu yöneticisi yatırımcıların günlük fiyat hareketlerinden etkilenmemesi gerektiğini açıkladı.

Bitcoinin günlük fiyatı önemli değil. On yıldır yaşıyor. Her yıl daha yüksek bir seviye yapıyor. Piyasa değeri her sene artmış durumda.

Yusko Bitcoinin her temel göstergesinin (kullanım cüzdan blok büyüklüğü işlem büyüklüğü vb.) yeni seviyelere ulaştığını işaret ediyor. Bu durum ağın daha da sağlamlaştığını ve değerinin arttığını gösteriyor.

Bitcoin’in Amazon gibi dot-com balonu sonrasında gösterdiği başarıya benzer bir durum ortaya koyacağını belirten Yusko şirketin hisselerini yeni zirvelere giden yolun her zaman engebeli olduğu bir örnek olarak kullanıyor. Yirmi yıl önce halka açılan Amazon her yıl (2019 dahil) çift haneli büyümeler gerçekleştirdi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku