Madenciler, büyük ralliye rağmen Ethereum satmıyor… Peki neden?

0 0

Ethereumun fiyatı Bitcoin ile birlikte geçtiğimiz birkaç gün içinde fırladı ancak BTC daha iyi bir performans gösteriyor.

Bitcoin şu anda yıllık yeni zirveler belirleme eşiğindeyken ETH birkaç ay önce belirlenen 490 $ lık yüksek seviyesinden önemli ölçüde düştü.

ETHnin BTCden daha iyi performans göstermesi için DeFi alanında büyük olasılıkla bir yeniden canlanma olması gerekecek

Bu ETH için işlem hacmini ve satın alma tarafı baskısını artıracak ve daha da yükselmesine yardımcı olacaktır.

Ethereumu artırabilecek olumlu bir gelişme madencilerin bu son rallide satış yapmamış olmalarıdır.

Ethereum ve tüm kripto piyasası Bitcoinin 13.000 doları aşan ralli sayesinde son birkaç gün içinde yoğun bir yükseliş trendinin eşiğine geldi.

ETH BTCnin biraz altında performans sergiliyor ancak ETH 2.0ın 0 aşaması veya DeFi işlem aktivitesinin yeniden canlanması gibi kazançlar için herhangi bir katalizör varsa bu hızla değişebilir.

Ethereumu artırabilecek bir yükseliş eğilimi madencilerin bu rallide satış yapmamasıdır ve bu da daha fazla yükseliş görmesini beklediklerini düşündürür.

Ethereum BTCye göre daha yavaş performans gösteriyor

Ethereum şu anki 416 $ lık fiyatıyla % 2nin biraz altında işlem görüyor. Bu 420 dolarlık son reddinin ardından konsolide ettiği fiyat civarında.

Bu aşılması gereken kısa vadeli direnç seviyesidir. Bu seviyenin üzerinde sert bir kırılma fiyatı yeni zirvelere çıkarmaya yardımcı olan bir satın alma çılgınlığını tetikleyebilir.

Bitcoinden daha iyi performans göstermesi için yakın vadede bazı keskin kazançlar kaydetmesi gerekecek.

Analitik firması: : ETH madencileri fiyat yükselişine rağmen satmıyor

ETH’nin son dönemlerdeki yoğun kazanımlarına rağmen madencileri sabit durumda ve herhangi bir satış belirtisi göstermiyor.

Bir analiz platformu bu trend hakkında şunları söyledi:

“İyi haber şu ki madenciler satış yapmıyor ve yeni ETH adreslerinin oluşturulmasında büyük bir artış var ve önceden var olan adresler faaliyette bir artış gösterdi.”

Madenciler yakın vadede Ethereumlarını boşaltmaya başlamadıkça mevcut tutma düzeni fiyatından ciddi bir baskı alır ve kapıları daha fazla yükseliş için açabilir.

Bitcoin şu anda 2020nin en yüksek seviyesini test ettiği için toplu pazar için yukarı yönlü bir hareket yakın gibi görünüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku