LTC’de momentum güçlü bir şekilde boğaların lehine

0 1

Litecoin (LTC) 16 Aralıkta simetrik üçgenin kırılmasının ardından ivme kazandı. Üçgenden kopuşun hedef hedefi 119.77 dolardı ve bu 19 Aralıkta gerçekleşti.

Bununla birlikte momentum güçlü bir şekilde boğaların lehine. Fiyat 101.868 dolarda % 50 Fibonacci geri çekilmesinin altına düşmezse boğaların aceleyle kar almadığını gösterecektir.

Sığ bir geri çekilme 124.1278 doların üzerinde bir ralli olasılığını artıracaktır. Bu olursa LTC / USD paritesi 140 dolara yükselebilir.

Bu varsayımın aksine fiyat 101.868 doların altına düşerse parite 20 günlük EMAya (90 $) düzeltebilir. Daha derin bir düzeltme momentumun zayıfladığını ve bunun birkaç gün için menzile bağlı bir eylemle sonuçlanabileceğini gösterecektir.

Parite şu anda 4 saatlik grafikte 20-EMAya ulaşabilecek bir düzeltmeye tanık oluyor. Bu desteğin güçlü bir şekilde toparlanması duyarlılığın olumlu olduğunu ve boğaların düşüşte alım yaptığını gösterecektir. Boğalar fiyatı 124.1278 doların üzerine çıkarırsa yükseliş devam edebilir.

RSI olumsuz bir sapma belirtileri gösteriyor. Fiyat 20-EMAnın altına düşerse ve devam ederse momentumun zayıfladığını ve kartlarda daha derin bir düzeltme olabileceğini gösterecektir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku