Ethereum’da fiyat kısmen sıkışmış durumda

0 1

Ether (ETH) 16 Aralıkta yükselen üçgen modelinden çıktı ve fiyat 17 Aralıkta 676 dolara yükseldi ancak boğalar günlük mum çubuğundaki uzun fitilden görüldüğü gibi daha yüksek seviyeleri sürdüremedi.

Bununla birlikte olumlu bir şey boğaların fiyatın 622 dolarlık acil desteğin altına düşmesine izin vermemiş olması. Fiyat şu anda 622 dolar ile 676 dolar arasında sıkışmış durumda.

Boğalar fiyatı 676 doların üzerine çıkarabilirse 763 dolarlık desen hedefine ulaşabilecek yükseliş trendinin bir sonraki ayağını başlatabilir. Yukarı eğimli hareketli ortalamalar boğaların üstünlüğe sahip olduğunu gösteriyor.

Tersine eğer ayılar fiyatı 622 doların altına çekerse ETH / USD paritesi 20 günlük EMAya (599 dolar) düşebilir. Fiyat bu desteği güçlü bir şekilde geri çekerse boğalar yükseliş trendini sürdürmeye çalışacak.

Fiyat üçgenin trend çizgisinin altına düşerse trend ayıların lehine dönecektir.

4 saatlik grafik genellikle bir devam modeli olarak işlev gören simetrik bir üçgen oluşumunu gösterir. Boğalar fiyatı üçgenin üzerine çıkarabilirse parite yükseliş trendine devam edebilir.

Aksine fiyat üçgenin altına düşerse 622 dolarlık desteğe düşüş mümkün. Ayılar fiyatı 50-SMAnın altına çekerse parite ivme kaybedebilir ve üçgenin trend çizgisine düşebilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku