Litecoin’de hedef 145 dolar olabilir

0 1

Güçlü bir yükseliş trendinde traderlar genellikle 20 günlük EMAdaki (105 dolar) düşüşleri satın alırlar ve 23 Aralıkta olan bu. Litecoin (LTC) 24 Aralıkta keskin bir şekilde toparlandı ve boğalar fiyatı destekledikten sonra ivme yükseldi. 11864 ila 12412 ABD doları genel direnç bölgesinin üzerinde.

Hedef şu an için 145 dolar ancak boğalar fiyatın 124.1278 doların altına düşmesine ve devam etmesine izin vermezse ralli 180 dolara kadar uzayabilir. Yükselen hareketli ortalamalar ve aşırı alım bölgesindeki RSI boğaların kontrol altında olduğunu gösteriyor.

Bu yükseliş görünümü LTC / USD çifti mevcut seviyelerden veya genel dirençten dönüp 20 günlük EMAnın altına düşerse geçersiz hale gelecek. Böyle bir hareket traderların dipleri satın almadığını gösterecektir.

4 saatlik grafik de hem hareketli ortalamaların eğimli olduğu hem de RSInin pozitif bölgede olduğu bir yükseliş eğiliminde. Bununla birlikte boğalar 136 dolar civarında dirençle karşı karşıya kaldıkça ivme zayıfladı.

Boğalar fiyatın 20-EMAnın altında kalmasına izin vermezse parite 145 dolara ulaşma hedefinde olabilir. Ancak fiyat mevcut seviyelerden düşerse ve 118.6497 dolar ile 50 basit hareketli ortalamanın altına düşerse daha derin bir düzeltmenin başladığını gösterecektir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku