Litecoin Vakfı korku filmine sponsor oluyor…

0 0

Litecoin (LTC) kripto para biriminin geliştirilmesini üstlenen Litecoin Vakfı neredeyse ” leaving their daily business” adlı yeni bir korku filmi için baş yapımcı oldu. Vakıf yaptığı tweette ” We Call the Darkness” filminin yapımında önemli rol oynayan isimlerden birinin Litecoin topluluğunun bir üyesi @CommonEnemyInc olduğunu duyurdu.

Filmde üç arkadaş ağır bir metal konseri için bir yolculuğa çıktı ve bir grup şeytanist katilin korkunç tuzaklarına maruz kaldı.

KRİPTO PARA YATIRIMI İÇİN TOPLADIĞI YÜZ BİNLERCE DOLARI HARCADI… TIKLAYIN

Jackassın yapımcılarından Johnny Knoxville “Men in Black II” ve “The Dukes of Hazard” gibi filmlerde rol aldı ve ilahi güçlere sahip bir papazı canlandırdı.

10 Nisanda Çıktı

10 Nisanda Knoxville ile birlikte çıkan filmde; Alexandra Daddario Amy Forsyth Maddie Hasson Keean Johnson Logan Miller ve Austin Swift de oynuyor.

Litecoin Vakfı daha önce UFC kafes dövüşüne sponsor oldu

Bir kripto para biriminin sinema endüstrisine katılımının garip görünse de Litecoin Vakfı daha önce Litecoin logosunun UFC kafes dövüşleri ve Miami Dolphins gibi oyunlarda görünmesini sağladı. Amaç Litecoin ödemelerini tanıtmaktı.

Litecoin (LTC) haberler yayına hazırlandığı sırada 40 dolardan işlem görüyordu ve 2017deki tüm zamanların en yüksek seviyesinin yüzde 90 altında.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku