Kripto para yatırımı için topladığı yüz binlerce doları harcadı

0 0

ABDde Illinois Federal Mahkemesi kendisini kıdemli bir iş insanı ve kripto para traderı olarak tanıtan ve yatırımcılarının varlıklarını çaldığını bildiren Brock H. Flagstad hakkında bir şikayet aldı.

Dava dosyalarındaki bilgilere göre Flagstad lüks hayatını toplam 2 milyon dolarlık havuzdan finanse etmek için yüz binlerce dolar kendi hesabına yatırdı. Müşterilerine paralarıyla kripto para ticareti yaptıklarını belirten Flagstad onu ikna etmeyi başardı ve parayı uzun süre almaya devam etti. Bununla birlikte Flagstad parayı birçok dolandırıcı gibi borsaya değil kendi hesabına koyuyordu.

BİTCOİNDEKİ BU İNDİKATÖR HİÇ BU KADAR ZAYIF OLMAMIŞTI… TIKLAYIN

Folding Light LLC ve The James Streibich Revocable Trust gibi şirketler bu isimden davacı açmış ve hırsızlık sözleşmenin ihlali komplo gibi suçlamalar için tazminat talep etmişlerdir.

Buradaki ana suçlama tüm ICO dolandırıcılıklarında görüldüğü gibi bir güven ihlali… James Streibich Trust Brock Flagstadın özel jetlerde seyahat etmek ve lüks arabalar kullanmak için fon kullandığını iddia ediyor.

Yatırımcılar Flagstadın Şikagodaki yatırımcılardan da aynı yöntemle para topladığını gazetelerde ise bu şekilde milyon dolar topladığını belirtti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku