Litecoin kritik 50 dolarlık direnci geçebilecek mi?

0 0

Litecoinin ABD doları karşısındaki değeri son piyasadaki düşüşün ardından toparlandığını gördü.  Yazının yazıldığı sırada Litecoin yüzde 4’lük bir artışla 46.2 dolar olarak fiyatlandırıldı ve CoinMarketCap verilerine göre 2.92 milyar dolarlık bir piyasa değeri kaydetti. 

İyileşme belirtilerine rağmen son yükseliş hissi önemli direnç seviyelerinin kırılmasına yol açabilirse artış devam edecek gibi duruyor

4 Saatlik Grafik 

LTC’nin 4 saatlik grafiği düşen bir kama paterninin oluşumunu takiben çok ihtiyaç duyulan yükseliş eğilimini sergiledi. Mevcut piyasa duyarlılığı gümüş kripto’nun fiyatını 50 dolara yakın psikolojik direnç noktasına yaklaşmaya zorlayabilir. Güçlü bir boğa koşusu fiyatı 54 dolara kadar ikinci direnç seviyesine kadar yükseltir.

Ayrıca MACD göstergesi de yukarı doğru kırılmayı takiben bir yükseliş geçişine maruz kaldı. RSInın yükseliş göstermesine rağmen boğa koşusunun öne çıkması için bu ay sadece iki kez kırılmış 50 ortalamayı geçmesi ve koinin belirgin bir yukarı ivme kazanması gerekiyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku