Ethereum’un DeFi’de kilitlenen toplam değeri rekor kırıyor

0 5

Ethereum’un DeFi’de kilitlenen toplam değeri 44 milyon dolar ile rekor kırıyor

Merkezi Olmayan Finansman [DeFi] son birkaç aydır hizmet veren ürün ve platformlarda muazzam bir büyüme gördü. Grafikler Ethereumda belirtilen DeFi projelerinde kilitlenen toplam değer için yeni bir kayıt oluşturduğu üzere Ethereum için büyüme potansiyelini yansıtıyor.

DeFi Pulsea göre DeFide Kilitli Toplam Değer [ETH] kilitli toplam değerde kademeli bir artış sergilemiş durumda. 25 Kasım’da bu rakam 4.44 milyon dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktı.

Bu istikrarlı artış DeFi’e yapılan yatırımın bir göstergesi olabilir. Maker 2.107 milyon ile kilitlenmiş yüksek bir değere sahip ardından 1.064 milyon değerinde Synthetix geliyor.

Daha sonra DeFide kilitli olan Ethereum 2.7 milyon ile yeni bir rekor bildirdi. Değer son birkaç gündür yükseliyordu ve önceki ATHsini geçmiş durumda.

Daha önce Ethereum 31 Ekimde bir ATH bildirdiğinde Dai DeFide kilitli olan ve 25.065 milyon olan Dai açısından bir ATHye ulaşmıştı. Bu rekor Kasım ayında Dainin 7 Kasımda 30.007 milyona ulaştığı haberi ile yeni bir rekora işaret ediyor.

Ancak bu rakam 19 Kasımda DeFi’de kilitli olan 16.47 milyon Dai bildirildiği için düşüşe geçti. Eğilim o zamandan beri yükselişe geçti ve 25 Kasım’da bu rakam 23.512 milyon adede ulaştı. Makerda kilitli Dainin yazının yazıldığı sırada3.316 milyon olduğu bildirildi.

En iyi DeFi uygulamaları Maker Synthetix ve Compound olmaya devam etti. Borç verme uygulamaları Maker and Compound şişirilmiş bir TVLyi [ETH] % 14 ve% 16 ile yansıtıyordu. Türevlerin başvurusu sırasında Synthetix TVL [ETH] nin % 106 olduğunu belirtti.

İstatistikler düşen pazara rağmen pozitif kazançlar kaydetmeye devam etti ve Ethereum neredeyse % 9luk bir düşüşe işaret etti. Yazının yazıldığı sırada ETH’nin fiyatı düzeldi ve 151 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku