Litecoin 90 doların altına geriledi…

0 1

Litecoin fiyatı son birkaç saat içinde düşüş gördü. Bu düşüş eğilimi kanalın üst sınırının altında kurulan anahtar destek üzerinde yoğun bir baskı uyguladı. Düşüşlerin destek bölgesine zarar vermesi ve bir sonraki düşüş hareketinde coinin 85 Dolardan gerilemesi muhtemeldir. 

Litecoin fiyatı 90 Doları gördükten sonra şu anda 85 Dolar seviyesinde yer alıyor. Fiyat seviyesinin korunması dahilinde 98 Dolar 100 Dolar ve 102 Dolarlık direnç seviyelerine dokunmak için kanalın üst sınırının üzerine çıkmadan önce 88 Dolarlık destek direncine sahip bir geri alım bekleniyor. Günlük grafiğin gösterdiği gibi satıcılar daha yükseğe çıkmadan önce en yakın destekleri ziyaret etmeye çalışıyor.

Bununla birlikte LTC/USD paritesi düşüş trendini takip ediyor ve bu da günlük pazarın hala düşüş eğiliminde olduğunu gösteriyor. Bu nedenle fiyat 9 günlük hareketli ortalamanın altına düşerse 80 Dolarlık desteğe denk gelecek LTCnin aşağı yönlü devam etmesi durumunda  fiyat sırasıyla 76 Dolar 74 Dolar ve 72 Dolarlık kritik desteklere doğru hareket edecek.

Bitcoine karşı Litecoin fiyatı düşüş eğiliminin ardından görülüyor çünkü destek dirençten daha ağır basıyor. Bu arada piyasada bir yükselişin olması için artan bir hacim ve direnç gerekiyor. Mevcut durumda coin 9 günlük hareketli ortalamanın altında 4362 SAT civarında işlem görüyor. RSI (14) 55 seviyesinin altına düştükçe 4000 SAT ve altında yakın destek bekleniyor.


                                                LTCBTC günlük grafik

Bununla birlikte LTC pazarında şu an için yükseliş belirtisinden söz etmek mümkün görünmüyor. Bu nedenle bir boğa hareketi meydana gelirse ve 9 günlük hareketli ortalamanın üzerinde bir kırılma olursa daha sonra coin için bir yükseliş olasıdır. Bu arada en yakın direnç 4800 SAT ve üzeridir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku