Listeye Dikkat: Profesyonel Trader, LINK ve Bu Altcoin'leri Aldı!

Listeye Dikkat: Profesyonel Trader, LINK ve Bu Altcoin’leri Aldı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto piyasalarını aşmasıyla bilinen algoritma LINK ve beş altcoini borsalardan topladığı belirtilmiştir.

Algoritma LINK ve bu altcoinleri tercih etti

Dijital varlık piyasalarından daha iyi performans göstermesiyle tanınan bir ticaret robotu, devam eden kripto kışının ortasında en yeni Bitcoin (BTC) ve altcoin portföy tahsislerini paylaşıyor. Real Vision Bot, her hafta bir “kovan zihni” fikir birliği oluşturan algoritmik portföy değerlendirmelerini derlemek için anketler yürütür. Botun en son verileri, kripto yatırımcılarının Ethereum’u (ETH) tercih ettiğini ve piyasa katılımcılarının çoğunluğunun portföylerini ETH ile fazla ağırlıklandırmak için oy kullandığını gösteriyor. Piyasa değerine göre en iyi kripto varlığı Bitcoin çok geçmeden geldi. Üçüncü sırada, Ethereum’u ölçeklendirmeye yardımcı olmak için tasarlanan lider Layer-2 ekosistemi Polygon (MATIC) yer alıyor. MATIC, USD Coin (USDC) olduktan sonra, Circle’ın ABD dolarına sabitlenmeyi hedefleyen stablecoini’dir. Yapılan açıklamada şunlar belirtilmiştir:

“Ücretsiz Real Vision Exchange kripto anketinin son sonuçları açıklanmıştır. Ethereum, Bitcoin ve Polygon ilk 3’te yer alıyor ve ardından USDC geliyor. Katılımcıların portföylerindeki genel medyan kripto maruziyeti son birkaç hafta içinde düştü ve %25 seviyesinde bulunuyor.”

LINK

Listede beşinci sırada blok zinciri Polkadot ve altıncı sırada Ethereum rakibi Solana yer alıyor. RealVision Bot’un seçimlerine gelince, algoritma %33 oranında Bitcoin’e ve %32,3 oranında Ethereum’a ağırlık veriyor. İlk ikiden sonra, MATIC %21,1 paya sahip, Uniswap (UNI) %3,91, Chainlink (LINK) %3,25 ve Litecoin (LTC) %2,28 paya sahiptir. Real Vision Bot, nicelik analisti Moritz Seibert ve istatistikçi Moritz Heiden tarafından ortaklaşa geliştirildi. Ayrıca Real Vision’ın kurucusu ve makro gurusu Raoul Pal, botun tarihi performansını “şaşırtıcı” olarak nitelendirdi. kriptoarena.com olarak belirttiğimiz üzere eski Goldman Sachs yöneticisi, botun piyasadaki en iyi 20 kripto varlığın toplamından %20’den fazla daha iyi performans gösterdiğini söylüyor.

Real Vision Bot kurucusu kimdir?

Raoul Pal, finans sektöründe gerçek bir makroekonomi gurusu olarak görülmektedir. Real Vision’ı kurmadan önce, makroekonomide uzmanlaşmış bir yatırım fonunu önemli ölçüde başarıyla yönetti. Şu anda finansal bilgiler ve derinlemesine yatırımcı video görüşmeleri konusunda uzmanlaşan şirket Real Vision’ı yönetiyor. Bununla birlikte Real Vision, finansal piyasaların durumu hakkında bilinçli bir bakış açısı sağlar. Ayrıca dünyanın en iyi yatırımcılarının araştırma yayınları da vardır.

LINK
Raoul Pal, kendisini bir guru olarak tanımlamıyor. Ayrıca bir ekonomi tarihçisi ve bir yatırım stratejisti olarak da tanımlıyor. 2022’nin başlarında, 2030 yılına kadar kripto piyasası değerinde 100 kat artış öngördüğü biliniyordu. Ayrıca Bitcoin’in Mart 2022’ye kadar 250.000 ila 400.000 $ arasında bir fiyata ulaşacağını tahmin etmişti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

 

 

Listeye Dikkat: Profesyonel Trader, LINK ve Bu Altcoin’leri Aldı!