Listeye Dikkat: En Çok Bu Altcoin Sahipleri Zararda!

70

Bildiğiniz üzere kripto para piyasaları, büyük borsa çöküşü olan FTX’in iflasından sonra hızla düşüş yaşamaya başladı. Bu dönemde birçok altcoin projesi düşüş yaşarken, Dogecoin (DOGE) projesinin yatırımcılarının çoğunluğunun kar ettiği görülüyor. Öte yandan kripto analitik firması IntoTheBlock, diğer büyük kripto varlıkların sahiplerinin ise büyük kayıplarla karşı karşıya olduğu açıkladı. İşte detaylar…

Bu kripto para birimleri düşerken, bu altcoin yükseliyor!

Kripto para piyasaları birkaç haftadır düşüş trendi içerisinde ve lider kripto para birimi Bitcoin’in 17 bin dolar seviyesini aşamaması, birçok yatırımcı için hayal kırıklığı olarak açıklanıyor. Öte yandan memecoin sahipleri ise genel olarak karda bulunuyor ve IntoTheBlock verilerine göre Dogecoin (DOGE) sahiplerinin yüzde 57’si kardayken yüzde 37’si yatırımlarını kaybetti.

DOGE Değil: Bu Meme Coin Dev Borsaya Giriyor!

Uzmanların açıkladığı listeye göre lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Shiba Inu (SHIB), Polygon (MATIC) ve Litecoin (LTC) sahipleri uzun bir süredir büyük kayıplar yaşıyor. Düşüş trendi hala devam ederken yükseliş yaşayan memecoin Dogecoin ise son 24 saat içerisinde yaklaşık yüzde 15 yükseldi ve 0.093187 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Bununla beraber önde gelen memecoin, tüm zamanların en yüksek seviyesinden yüzde 87 uzaklıkta bulunuyor ve IntoTheBlock verilerine göre DOGE için oynaklık seviyesi son 30 gün içerisinde yüzde 200’ün üzerinde artış yaşadı.

Dogecoin yatırımcıları en az “stresli” yatırımcı grubu!

Öte yandan CoinKickOff tarafından yakın zamanda yürütülen bir anket ise, Dogecoin sahiplerinin tüm dijital varlık yatırımcıları arasında en az “strestli” olanlar arasında olduğunu öne sürüyor. Ankete göre, DOGE sahipleri en az stresli olarak 28.sırada kendine yer buldu. Öte yandan yakın zamanda iflas etmiş kripto para borsası FTX’in yerel token’ı olan FTT’nin sahipleri ise son derece mutsuz olarak karşımıza çıkıyor. FTT sahipleri açıklanan listeye göre, 17 Kasım itibarıyla en stresli yatırımcı grubu olarak sıralandı. Stablecoin Tether (USDT), Bitcoin, Cardano (ADA), XRP ve Ethereum sahipleri, sırasıyla FTT sahiplerini en çok strese girenler olarak takip etti.

Dogecoin Yükselişiyle Herkesi Şaşırttı!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) ise son 24 saat içerisinde yüzde 0.6 değer kazandı. Anlık olarak lider kripto para biriminin fiyat seviyesi birçok yatırımcıyı mutlu etmese de 16,604.67 dolardan işlem görüyor. Daha önce kriptoarena.com olarak belirttiğimiz üzere son günlerin yükselişte olan popüler token’ı Dogecoin ise son 24 saat içerisinde yaşadığı yüzde 15’lik yükseliş ile 0.093187 dolar seviyelerine kadar yükseldi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak dailyhodl
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku