Libra için kötü haberlerin ardı arkası kesilmiyor

0 0

Libra için bir kötü haber daha… Zira Facebook‘un kripto para projesi Libra’nın arkasındaki kurucu üyeleri kapsayan Libra Association’dan bir büyük ayrılık haberi daha geldi. Dün yayınlanan basın açıklamasına göre Vodafone Group ilgili üyelikten ayrıldı. Böylece de Libra projesini terk ettiğini açıklamış oldu.

Teyit haberi Libra Association yöneticilerinden Dante Disparte’den geldi.  Disparte Cointelegraph’a verdiği açıklamada Vodafone’un artık üyeleri olmadığını teyit etti. Disparte Libra’nın geliştirilmesine yönelik adımların ve projelerin devam ettiğini belirtti ve değişim hakkında şunları söyledi:

“Association üyelerinin yapısı zamanla değişse de Libra’nın yönetim ve teknolojisi ile ilgili tasarım Libra ödeme sisteminin sorunsuz yoluna devam edeceğini garanti altına alıyor. Libra Association güvenli şeffaf ve tüketici dostu Libra ödeme sistemlerinin uygulanması için çalışmaya devam ediyor.” 
 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku