LG, Hedera Hashgraph ın yönetim kurulunda …

0 7

Uluslararası dev LG Electronics Hedera Yönetim Konseyine katıldı. Şirket içi kuruluş Hedera Hashgraph blockchain teknolojisi platformunun (DLT) yönetimini ele almak ve bunu denetlemek üzere kuruldu.

Hedera Hashgraph ekibi tarafından açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Yönlendirme Komitesine katılmak LGnin bir sonraki hızlı adil ve güvenli uygulamalar döneminde blok zincirinin ötesine geçmesine izin veriyor.”

Bu süreçte LG Electronics Hedera platformu tarafından DLTnin ev aletleri konusunda zaman ve tüketici tarafından test edilmiş bilgi ve uzmanlığının yanı sıra tüketicilere ve tedarik zinciri ortaklarına faydalı olabileceği farklı yolları belirleme misyonuna girecek.

LG Electronics kıdemli başkan yardımcısı Cho Taeg-il “DLT müşteri değerini artırma ve birçok sektördeki işletmelerin sağladığı güven güvenlik ve hızdan yararlanan yeni hizmetler sunma potansiyeline sahiptir” dedi.

“Hedera Yönetim Konseyinin bir parçası olmayı iş ve tüketicilere fayda sağlamak için DLT uygulamasını daha da geliştirmek için çok çeşitli endüstrilerdeki diğer lider kuruluşlarla işbirliği yapabileceğimiz fırsatları dört gözle bekliyoruz.” sözleriyle konuşmasını sonlandırdı.

LG ve Takımdaki Diğer 14 Uluslararası Şirket

Hedera Yönetim Konseyi Boeing Deutsche Telekom DLA Piper FIS (WorldPay) Google IBM Magalu Nomura Swirlds Swisscom Blockchain Tata Communications Londra Üniversite Koleji (UCL) ve Wipro olmak üzere 14 uluslararası şirketten oluşuyor.

Girişime dahil olan şirket sayısının yakın gelecekte daha da artarak 39a çıkacağı planlanıyor. Her biri örnek teşkil eden ve iş ortamının mihenk taşı olan daha fazla küresel organizasyon olacağı yönünde ilerleme kaydediyor.

Hepsi Hedera Hashgraphın genel ağındaki belirli bir şubeye bağlanmak zorunda kalacak ve yine hepsi şirketin yol haritasını ve platformun kod tabanındaki güncellemeleri onaylamaktan sorumlu olacak.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku