LedgerX ten Bitcoin Vadeli İşlem Sözleşmeleri

0 0

LedgerX Fiziksel Olarak Yerleşik Bitcoin Vadeli İşlem Sözleşmelerini Başlatmamış Olabilir.

Bugün kripto para cinsinden türev sağlayıcı LedgerXin ABDdeki ilk fiziksel olarak yerleşik Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerini destekleyecek perakende bir ticaret platformu başlattığını bildirdi.

Bununla birlikte şu an için vadeli işlem sözleşmelerinin ticaret için faaliyete geçip geçmediği veya yakın zamanda aktif hale geleceği net değil.

İlk olarak LedgerX web sitesinde veya birincil ABD türev regülatöründe Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu’nun (CFTC) web sitesinde onaylanmış vadeli işlem sözleşmeleriyle ilgili resmi bir duyuru bulunmuyor. Thomas G. Thompson adlı bir “türev uzmanı” dün attığı tweet’te: “Ledgerx CFTCtarafından onaylanan herhangi bir vadeli işlem sözleşmesi duyurusu yapmış değil.” ifadesini kullanıyor.
Ayrıca halka açık piyasa verilerinde listelenen vadeli işlem hacmi de bulunmuyor.

Konuyu doğrudan bilen bir kaynak The Blocka ayptığı açıklamada LedgerXin CFTC ile bir bağlantıya girdiğini ve yeni platformun başlatılmasıyla ilgili dışa dönük bazı bilgileri çıkarmalarını istediğini söyledi. Kişi hatalı haber makaleleriyle ilgilenmediğini söyledi.

LedgerX dün yazdığı bir tweeti sildi ve şu açıklamada bulunuyor: “Resmi bir durum: Omni! Bekleme listemize kaydolduysanız yakında bizden haber alacaksınız.”

LedgerXin bir temsilcisi fiziksel olarak yerleşmiş Bitcoin vadeli işlemlerinin takas edilebilir olup olmadığı veya yakın zamanda takas edilebilir olacağı konusunda yorum yapmadı. Yazının yazıldığı sırada da CFTC CoinDeske LedgerXin “henüz Komisyon tarafından onaylanmadığını” belirtti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku