Kycnot.me web sitesi, KYC içermeyen borsaların listesini derledi

0 7

KYC doğrulama yoluyla kişisel bilgileri aktarmaya zorlamadan yatırımcıları belirli bir kapasitede karşılayan her kripto para borsasının aktif bir listesini derlemek isteyen yeni bir web sitesi olarak hizmet veriyor.

Kycnot.me Bitcoin ( BTC ) veya Monero ( XMR ) destekleyen borsalarla ilgilidir BTCnin en fazla benimsenen en büyük kripto varlığı olduğunu ve XMR en güçlü gizlilik korumalarını sunduğunu iddia ediyor.

Web sitesi KYCsiz kripto borsalarını takip ediyor

Web sitesi şu anda birçoğu kripto varlıkları için eşler arası bir pazar sunan 14 KYCsiz işlem platformunu listeliyor. 

Bununla birlikte site söz konusu borsaların yarısından fazlasıyla ilgili listelenen doğrulama içermeyen kullanım geri çekilme tuhaflıkları ve KYC gerekliliklerinin bulunmamasına rağmen belirli kimlik bilgileri talepleri dahil olmak üzere uyarılar listeledi.

Liste popüler borsalar olan Binance KuCoin veya BitMEXi içermiyor .

KYC kripto ethosu ile uyumsuz

Web sitesinin sahibi tarafından Githuba gönderilen bir bildiriye göre Kycnot.me “insanların kripto para birimlerinin merkezi olmayan ve kendi kendini yöneten özünü koruma” misyonunu “insanların satın almak takas etmek kendilerini tanımlamaya gerek kalmadan kripto ticareti ve kullanımı ” amacını taşıyor.

Yazı kripto para birimlerinin “Kullanıcılar […] ile ekonomimizin kontrolünü elinde tutan merkezi varlıklar arasındaki […] bağımlılığı çözmek için” pek çok “KYC ve AML borsalarının bir banka gibi davranmak için büyüdüğünü de içeriyor.

Kycnot.me topluluk üyelerinden tavsiye ve önerileri bekliyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku