Analistler, Eth için 200 dolar altında bir hareket bekliyor

0 1

Ethereumun fiyat hareketi son birkaç gün ve hafta boyunca Bitcoin ve toplu kripto piyasası tarafından görünenler ile çarpıcı bir şekilde benzerlik gösteriyor.

ETHnin gördüğü uzun süreli konsolidasyon aşamasının yakında sert bir sona ulaşabilme ihtimali bulunuyor ancak kripto son zamanlarda oluşan bir model nedeniyle bazı yoğun teknik zayıflık belirtileri gösteriyor.

Bir analistin tahmini sonuç verirse Ethereum yakında 200 doların altındaki bölgede işlem yapacak.

Bu düşüşün ETHnin açık faizinin son zamanlarda gördüğü muazzam artışla daha da büyüyebilmesi mümkün olacak.

Ethereum Konsolidasyon Aşaması Devam Ettikçe Zayıflık Belirtisi Görünüyor

Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca Ethereum 230 dolar ve 255 dolar arasında işlem görüyor ve bu seviyelerin her ikisinin de üstüne veya altına kırılmak için yeterli momentum kazanmak için mücadele ediyor.

Bu konsolidasyon kanalı satıcıların ETHyi 230 doların altına düşürdüğü bu hafta başlarında kırılmaya yaklaştı ancak bu seviye boğalar tarafından savunuldu.

Bu konsolidasyon aşaması kripto paraya olan açık faize bakarken görünen büyük bir yükseliş trendine denk geldi.
Verilere göre büyük ticaret platformlarındaki kripto para yatırımları son birkaç hafta içinde yüz milyonlarca dolar büyüdü.

Ethereumun fiyat eylemi bu konsolidasyon aşamasını bozduğunda bu OInin büyük bir hareketi tetiklemesi mümkün olacak. ETH düşmeye başlarsa yatırımcılar kapitülatör bir düşüşe neden olan başka bir tasfiye çağına tanık olabilecek.

Analiste göre ETHnin 200 dolarlık bölgeye ulaşması mümkün

Popüler bir kripto para birimi analisti bu ayın başlarında Ethereumun o zamanlar aşağı yönlü genişleyen bir kama deseni oluşturarak ortaya çıktığını belirtti.

ETH yana doğru ilerlemeye devam ediyor ve henüz kırılmadı.

Bununla birlikte analist son zamanlarda 200 dolarlık bölgesinde net bir aşağı yönlü hedef gösteren bir grafik ortaya koyarak hala bir kırılma görmeyi beklediğini belirtti.

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku