Kurumsal ve perakende yatırımcılar için İngiltere platformu başlatılıyor

0 0

Binance artan kurumsal müşterilerine hizmet etmek için bu yıl İngilterede yeni bir dijital varlık ticaret platformu başlatacak.

Önde gelen kripto para borsası Binance hem kurumsal hem de perakende yatırımcıların işlem yapabileceği bir kripto ticaret platformu ile İngiltereye genişleyecek.

Bu platform ile Binance kurumsal yatırımcılara dokunmayı ve bu alanda dijital varlık yatırımlarına yönelik artan talebi karşılamayı hedefliyor.

Binanceın lansmanda İngiltere platformunda yer verilmesi planlanan 65 dijital varlığın incelediği belirtildi. Reutersin bildirdiğine göre yatırımcılar bu varlıklarla doğrudan pound ve euro ile işlem yapabilecek.

Platform banka hesaplarından doğrudan para yatırma ve çekme işlemlerine izin verecek.

Binance’in ticaret platformu İngiltere’deki finans otoritesinin gözetiminde çalışacak.

BINANCEDA KURUMSAL YATIRIMCI ARTIŞI

Binance işlem hacmindeki artışın yanı sıra kurumsal müşterilerin sayısının 2019un 4. çeyreğinden bu yana yüzde 47 arttığını bildirdi.

Binance kurumsal işlem hacminin 2020 yılının ilk çeyreğinde spot işlemlerde yüzde 113 ve vadeli işlem yatırımlarının yüzde 217 arttığını kaydetti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku