CoinShares Raporu: Kurumlar Bu Kripto Para Birimlerine Yöneldiler

20

Londra merkezli ünlü bir kripto para platformu olan CoinShares, kripto para piyasası büyük bir düzeltmeden sonra ayağa kalkmak için mücadele ederken kurumsal yatırımcıların Cardano (ADA), Ripple (XRP) ve Polkadot (DOT) satın aldığını ifade etti. İşte CoinShares raporunun detayları…

Piyasadan büyük miktarda çıkışlar yaşanırken ikinci büyük kripto para birimi olan ETH yatırımları artmaya devam etti

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan yeni bir raporda CoinShares, kullanıcıların kripto para birimlerinin fiyatlarındaki düşüşün ortasında kripto yatırımlarını arttırmaya devam ettiklerini ifade etti. Ünlü firmanın hazırladığı rapor, kripto para yatırım ürünlerinin, iki haftalık 151 milyon dolar değerindeki rekor çıkışının ardından geçen hafta 74 milyon dolarlık net giriş kaydettiğini gösteriyor.

Elde edilen veriler, Ethereum (ETH)’un söz konusu rekor çıkışın yaşandığı o dönemde 47 milyon dolar değerinde yatırım talebi gördüğünü ve geçen haftaki girişlerin yaklaşık yüzde 27’sini oluşturduğunu gösteriyor.

CoinShares: PoS kripto para birimleri popülerliklerini korumaya devam ediyor

Ünlü şirket CoinShares, söz konusu raporda, geçen hafta, birer Proof-of-Stake (PoS) kripto para birimi olan Cardano (ADA), Polkadot (DOT) ve Ripple (XRP)’ın sırasıyla 5.2 milyon dolar, 3.8 milyon dolar ve 4.5 milyon dolar değerinde girişler çektiğini; kripto alıcıları arasında en popüler kripto paralar olduğunu ortaya koydu. Raporda konuya ilişkin şu ifadeler yer alıyor:

Yatırım ürünü akışları şunu gösteriyor: Altcoinler, tüm altcoin yatırım ürünlerindeki girişlerle birlikte popülerliğini korumaya devam ediyor.

Aynı zaman diliminde, Bitcoin (BTC) ise 4 milyon dolarlık çıkışa tanık oldu. Genel olarak, şirketin yönetimi altındaki varlıklar (AUM) olan Cardano (ADA), Polkadot (DOT) ve Ripple (XRP)’ın değeri ise sırasıyla 27 milyon dolar, 41 milyon dolar ve 45 milyon dolar seviyelerinde. Bitcoin (BTC), yönetim altındaki varlıklar (AUM) sıralamasında 30 milyar doların üzerinde bir payla ilk sırada yer alıyor ve onu 11.82 milyar dolarla Ethereum (ETH) izliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku