Kritik direnç seviyelerindeki Bitcoin de işte yeni seviyeler

0 0

Bitcoin ve kripto para piyasası bu haftanın başlarında iyi bir büyüklükte toparlanma kaydettikten sonra bir süre boyunca konsolidasyonla karşı karşıya kaldı. Her ne kadar bu ralli son zamanlarda dursa da BTC’nin ana direnç seviyesinin hala 10 Bin 800 Dolar’da olduğunu not etmek önemli. 

Bununla birlikte bir analist BTCnin şu an içinde işlem yapmakta olduğu yükseliş seviyesini doğrulamadaki yetersizliğin yakın vadede kripto para birimi için sorun yaratabileceğine inanıyor.

Yazının yazıldığı sırada Bitcoin 10 Bin 320 dolarlık şu anki fiyatı ile marjinal bir şekilde işlem görüyor.

BTC destek seviyesinden 10 Bin dolara yükseldiğinden beri kripto para birimi yukarı doğru ivme kazandıktan sonra bir miktar yükselişle karşı karşıya kaldı;

Twitterdaki popüler bir kripto para birimi analisti olan Cryptomist Bitcoin’in şu an için kısa vadeli fiyat hareketleri nedeniyle sorun yaratabilecek yükselen bir kamaya yakalandığına inandığını söylüyor.

Eğer bu model nihayetinde kripto para birimi için boğa çıkarımları söz konusu olursa 10.000 dolar analistlerin yakından izlediği kilit bir destek seviyesi olacak. Çünkü bu seviyenin altındaki herhangi bir kırılma orta vadeli fiyat hareketi için sorun yaratabilir.

Her ne kadar BTC 10 bin 400 ortalarında bir miktar direnç bulsa da en yakın ana direnç seviyesi şu anda yaklaşık 10 Bin dolarda bulunuyor. Bu fiyat seviyesinin üzerinde bir kırılma büyük bir yukarı hareketi harekete geçirebilir.

Bir başka popüler analist olan Chonis Trading son bir tweette 10 bin 800 dolar direnç seviyesinden bahsetti ve bu fiyat seviyesinin üzerinde belirleyici bir kırılmanın dikkat çekici olacağını ve 2019un geri kalanı için olumlu bir ton oluşturabileceğini açıkladı.

Hafta devam ederken ve Bitcoin 10 Bin 300 dolar civarında konsolide olmaya devam ederken yılın geri kalanı için eğiliminin yakında daha da artacağı düşünülüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku