Kripto yatırım şirketi 33 milyon dolar net zarar bildirdi

0 2

Kripto yatırım şirketi Galaxy Digital Holding 2019 için dördüncü çeyrek finansal sonuçlarını açıkladı. Buna göre şirketin geçen yılın son çeyreğinde 32.9 milyon dolar net zararı oldu.

The Blocka göre CEO Michael Novogratz Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin keskin bir şekilde düştüğü Bitcoin çağından sonra yatırımcıların telekonferansa olan güvenini sağlamaya çalıştı. Novogratz “Kara Perşembenin Bitcoinin tezini geçersiz kıldığını sanmıyorum.  Eminim Bitcoin yıl sonunda yükselecek” dedi.

BİTCOİN ALMAYA DEVAM EDİYORUM DEDİ VE EKLEDİ… TIKLAYIN

Şirket dördüncü çeyrekte bir önceki çeyreğe göre daha az zarar gördü. Üçüncü çeyrekte zarar 68.2 milyon dolar olarak gerçekleşti.

Öte yandan şirketin hisseleri haziran ayındaki zirveden bu yana yüzde 60 değer kaybetti. Hisse senedinin düşük performansıyla ilgili sorulduğunda Novogratz Kanada borsalarının tarihsel olarak şirketin mevcut performansına kıyasla fiyatın ucuz olduğunu söyleyerek kriptoyla ilgili şirketler için güçlü bir iştahı olmadığını söyledi.

Son olarak Novogratz altın ve Bitcoini dün CNBCdeki bir yayında en güvenli iki varlık olarak nitelendirdi. Novogratz Bitcoin yatırımına düzenli olarak katkıda bulunmaya devam ettiğini söyledi “Artık hem Bitcoin hem de altının yükselebileceği bir ortam var” yorumunu yaptı. Novogratz yakın zamanda Starbucks hisselerini satın aldığını çünkü insanların krizden sonra mağazalara döneceğini düşündüğünü de ekledi. Ünlü kahve zincirinin payları küresel kriz nedeniyle yüzde 30 oranında azalmıştı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku