Kripto, şu anda dünyadaki en iyi yatırım

0 1

Geleneksel varlık sınıflarından altın üstün bir yatırım gibi görünüyor çünkü basit bir değer teklifi ve olağanüstü bir sonuç dizisi sunuyor.

Temel hisse senetleri S & Pnin haftayı 3372 ile kapatmasına yardımcı oldu ancak hisse senedi piyasasındaki çarpıklıklar daha kaliteli işlemlerin olup olmadığı konusunda şüphe uyandırdı.

Merkez bankası müdahalesi kurumsal geri alımlar ve pasif endeks fonları olmadan kripto hem kısa hem de uzun vadede olağanüstü fırsatlarla ticaret yapmak için temiz bir piyasa.

Real Vision CEOsu Raoul Pal altının önümüzdeki üç yıl için büyük bir hikaye olacağını söyledi.

Pal altının şu anda en iyi yatırımlardan biri olduğunu çünkü basit değer önerisi olduğunu söyledi: reflasyon gelir altın yükselir enflasyon gelir altın yükselir deflasyon gelir insanlar genellikle altının düştüğünü düşünür ancak eğer deflasyona gidersek merkezi bankalar daha çok para basacak ve altın yükselecek.

Pal: ‘Bu olağanüstü sonuçlar dizisi altını insanlar için çok popüler bir yatırım haline getirdi bu nedenle bu hafta gördüğümüz gibi bir düzeltmenin başlaması o kadar da sıra dışı değil’ dedi. Altının temel durumunda herhangi bir gerçek değişiklik görmüyor ve daha iyi performans göstermeye devam edeceğini düşünüyor.

Bu arada hisse senedi piyasasında S&P haftayı 3372 ile kapattı ve bu Pal “temel hisse senetleri” nin etkisine bağladı. Daha da yükseliyorlar ve hiçbir şey bunu durduramaz dedi ve onu neyin yönlendirdiği hakkında hiçbir fikrimiz yok. Merkez bankaları para biriminin değerinin düşürülmesi endeks akışları veya herhangi bir şey olabilir bu yüzden Pal piyasada hisse senedi piyasasından daha kaliteli alım satımların olduğunu savundu.

Bu işlemlerden biri Palın şu anda dünyanın en iyi yatırımı olarak adlandırdığı kripto piyasası. O ve Ash Bennington kripto piyasasının hem kısa hem de uzun vadesi ve özellikle Ethereum üzerindeki olağanüstü fırsatlarını tartıştı.

Ethereum şu anda Bitcoinden önemli ölçüde daha iyi performans gösteriyor ve Pal bunun devam edeceğine inandığını söyledi.

“Daha da yükseliyor ve insanlar tüm alana alışıyor” dedi. “Yıl sonuna kadar riske göre ayarlanmış getiri için kriptodan daha iyi bir yatırım düşünemiyorum.”

Pal ve Bennington kripto piyasasının belirgin avantajını tartıştı: Merkez bankası müdahalesi yok kurumsal geri alım yok ve pasif endeks fonları yok bu da onu yatırım için temiz bir pazar haline getiriyor.

İkili yükseliş potansiyelinin çok büyük olduğu konusunda hemfikir olsa da kripto alanında risk olduğunu kabul ettiler çünkü kripto fiyatlandırılamaz yatırımcılar için anlaması zor bir sistem ve hacim bilinmiyor.

Bununla birlikte Pal insanların riski abartma ve yukarı tarafı küçümseme eğiliminde olduğunu savundu ve bu riskin herhangi bir artışının azaldığı anda kripto fiyatının patlayacağını söyledi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku