Kripto piyasasının haftalık en iyi performansını gösteren varlıkları

0 0

1. Celsius Network (CEL)

Ethereumda merkezi olmayan kredi için bir Defı platformu olan Celsius Networkte kullanıcılar teklif ile birlikte kredi de alabiliyor. Böylece borçlu olanlar borç veren kişilere faiz ödüyor ve krediyi karşılamak için güvence sağlıyor. Son 7 gün içinde CEL fiyatı yaklaşık olarak % 24.3 artış gösterdi. Bu sonuç listede yerini alması için yeterli oldu.

2. Theta Network (THETA)

Kullanıcılar ve yenilikçi yeni bir Blockchain tarafından desteklenen merkezi olmayan bir video dağıtım ağı olan Theta son 7 gün içinde yaklaşık % 20.4 yükseldi. Bu artışın arkasında Chainlink ile yapılan ortaklık olduğu tahmin ediliyor.

3. Synthetix Network Token (SNX)

Ethereum üzerinde bir türev likidite protokolü olan Synthetix Network varlıkların ihraç edilmesine ve ticaretine imkan tanıyor. Bir ERC 20 tokeni olan varlık son 7 GÜN içinde yaklaşık % 15.3 yükseliş gösterdi. Bitfinex listelemesinde Synthetix Networkün duyurulmasının fiyat artışını tetikleyebileceği öngörülüyor.

4. Numeraire (NMR)

Numeraire (NMR) Ethereum platformunda çalışan bir kripto para birimi tokeni olarak biliniyor. Kripto son yedi gün içinde neredeyse % 6.1 artış ile oldukça iyi bir performans sergiledi. Coinlistin NMR tokenini listelemesi fiyat artışının nedenleri arasında gösteriliyor.

5. Thorchain (RUNE)

Thorchain son 7 gün içinde yaklaşık olarak % 4.6 arttı. Bu yükselişin arkasındaki sebebin doğrudan Thorchain ile etkileşime giren deneysel bir Uniswap benzeri arayüzün duyurulması olduğu düşünülüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku